forBet promocja

News - Inne

Zbierali fundusze na rehabilitację wychowanka Błękitnych Pasym

2021-09-08 12:48:20 Błękitni Pasym, Drużyna Wielkich Serc

Drużyna Wielkich Serc i Przyjaciół Aleksa po meczu zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie. Fot. Wiesław Nosowicz

Drużyna Wielkich Serc i Przyjaciół Aleksa po meczu zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie. Fot. Wiesław Nosowicz

W niedzielę (5 września) na stadionie w Pasymiu doszło do charytatywnego spotkania podczas której zbierano fundusze na rehabilitację Alexa Adamczyka, juniora młodszego Błękitnych Pasym.

Zawodnik w minionym sezonie został włączony do seniorskiej kadry Błękitnych. Niestety pod koniec Alex Adamczyk zerwał więzadła w meczu juniorów młodszych. Klub postanowił zbierać pieniądze na rehabilitację po operacji.

W niedzielę na mecz przyjechała Drużyna Wielkich Serc, która jeździ po regionu, rozgrywa spotkania, a przy okazji zbiera fundusze na cele charytatywne. W drugiej drużynie zagrali Przyjaciele Alexa.

Wynik co prawda był sprawą drugorzędną, ale warto odnotować, że Przyjaciele Alexa wygrali 8:3. Pięć bramek zdobył Marcin Łukaszewski, były napastnik Błękitnych i Stomilu Olsztyn.

Podczas meczu zebrano kwotę 8 694,41 złotych! Dodając do tego internetową zrzutkę (1341 złotych) zabrano łącznie 10 035,41 złotych! Kwota ta pozwoli przeprowadzić wielomiesięczną rehabilitację Alexa, który w kwietniu zerwał więzadła krzyżowe.

Charytatywny mecz w Pasymiu Charytatywny mecz w Pasymiu Charytatywny mecz w Pasymiu Charytatywny mecz w Pasymiu Charytatywny mecz w Pasymiu

http://dwadozera.pl/Charytatywny-mecz-w-Pasymiu,g1269.html

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#  #  ##  #  # 
##  # # # ##  # 
# # # #  # # # # 
# # # ###### # # # 
#  ## #  # #  ## 
#  # #  # #  #