Liga gra! - Juniorzy

Juniorzy starsi i młodsi na medal!

2011-06-16 21:48:08 OKS 1945 Olsztyn, Górnik Łęczna, Stal Mielec

Juniorzy OKS 1945 Olsztyn wygrali z Górnikiem Łęczna 3:1 (2:0) w pierwszym meczu 1/8 finału mistrzostw Polski juniorów starszych i są bliżej awansu do kolejnej rundy. Dzień wcześniej swój mecz na tym samym etapie rozgrywek wygrali również juniorzy młodsi.

"Biało-Niebiescy" prowadzenie objęli w 6 min. gry. Gola uderzeniem z pierwszej piłki zdobył Andrzej Mański.

Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy Sebastian Kowalski pięknym lobem z 25 metrów podwyższył prowadzenie olsztyńskiej jedenastki.

Goście z Łęcznej odpowiedzieli jedynie trafieniem w 59 min.

13 minut przed końcem spotkania wynik meczu na 3:1 dla olsztynian ustalił wprowadzony w drugiej połowie Michał Suchodolski, któremu nie zabrakło zimnej krwi w pojedynku sam na sam z Markiem Kowalikiem.

Przypomnijmy, że dzień wcześniej mecz w 1/8 finału mistrzostw Polski wygrali również juniorzy młodsi. Po zaciętym boju olsztynianie uporali się 2:1 (1:1) ze Stalą Mielec, a obie bramki dla OKS 1945 zdobył Karol Żwir.

źródło: stomil.olsztyn.pl/własne