forBet promocja

Liga gra! - III liga

Znicz Biała Piska zagra z GKS-em Wikielec

2021-09-03 09:01:27 Znicz Biała Piska, GKS Wikielec, Mamry Giżycko

Grafika promująca mecz Znicz Biała Piska - GKS Wikielec. Fot. Znicz Biała Piska

Grafika promująca mecz Znicz Biała Piska - GKS Wikielec. Fot. Znicz Biała Piska

Mamry Giżycko pauzowały, jednak pozostałe nasze ekipy miały powody do zadowolenia, bo zarówno Znicz Biała Piska, jak i GKS Wikielec wygrali swoje mecze w poprzedniej serii gier. Tym razem czekają nas kolejne trzecioligowe derby Warmii i Mazur, a także mecz beniaminka z Bronią Radom. Jak mecze 6.kolejki III ligi widzi forBET, czyli partner naszego portalu?

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSU DO 2250 PLN ORAZ DWÓCH TYGODNI GRY BEZ PODATKU.

ZNICZ BIAŁA PISKA – GKS WIKIELEC

Przed nami drugie w tym sezonie derby na poziomie trzeciej ligi, bo w sobotę o godzinie 17:00 Znicz Biała Piska podejmie GKS Wikielec. Gospodarze sezon ten rozpoczęli chyba nieco poniżej oczekiwań, bo po 5 meczach mają oni na koncie 7 punktów, które zebrali dzięki bilansowi 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Więcej z pewnością spodziewano się po dwóch pierwszych kolejkach, kiedy to zespół trenera Ryszarda Borkowskiego mierzył się z beniaminkami, czyli Pilicą Białobrzegi i Mamrami Giżycko i zamiast 6 punktów zdobył tylko 1 (remis 2:2 z Pilicą i porażka 1:2 z Mamrami). Ostatnia kolejka to znacznie lepsza postawa Znicza, bo w starciu z rezerwami ŁKS-u Łódź wygrał on 2:1 i z pewnością będzie chciał powtórzyć ten rezultat, chociaż dwóch ligowych zwycięstw w Białej Piskiej nie widziano już bardzo dawno.

Wikielec sezon ten rozpoczął najgorzej, jak tylko mógł, bo po zawirowaniach związanych z jego ligową przynależnością przegrał on wysoko 0:3 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. GKS od tego czasu nie dał się już pokonać i zanotował trzy kolejne remisy, które w ostatni weekend przełamał efektownym 3:0 z ówczesnym liderem, czyli Lechią Tomaszów Mazowiecki. Dwa ostatnie mecze bez utraty bramki oraz 4 spotkania bez porażki pozwalają zespołowi spod Iławy myśleć o korzystnym rezultacie w sobotę, dlatego spodziewamy się ciekawego i bardzo zaciętego meczu, w którym stawką będzie miano najmocniejszego aktualne trzecioligowca w naszym województwie.

Historia bezpośrednich starć Znicza i Wikielca na trzecioligowym froncie nieco korzystniej wygląda dla gospodarzy, którzy raz zdołali zwyciężyć w 2015 roku (4:1 u siebie) – pozostałe dwa spotkania to remisy 1:1 i 3:3 w ubiegłym sezonie.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ ZNICZ BIAŁA PISKA – GKS WIKIELEC?

 • Wygrana Znicza: 1.90
 • Remis: 3.65
 • Wygrana Wikielca: 3.25
 • Znicz wygra lub zremisuje: 1.25
 • Wikielec wygra lub zremisuje: 1.72
 • Nie będzie remisu: 1.20

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU ZNICZ BIAŁA PISKA – GKS WIKIELEC.

RYWAL MAMR: BROŃ RADOM

Po tygodniowej przerwie beniaminek z Giżycka poszuka drugiego w tym sezonie zwycięstwa i podejmie na swoim terenie Broń Radom, czyli zespół znajdujący się tuż nad strefą spadkową. Mocno przebudowani radomianie prowadzeni już przez nowego trenera (zwolnionego 24 sierpnia Artura

Kupca zastąpił Tomasz Jasik) nie mogą pochwalić się imponującymi wynikami, bo na 5 meczów dwukrotnie wygrywali i aż trzykrotnie schodzili z boiska jako pokonani. Co ciekawe, Broń jak na razie rozegrała na wyjeździe aż 4 spotkania i uzyskała w nich bilans 1-0-3, co pozwala Mamrom mieć nadzieję na dobry wynik.

O przebudowie Broni pisaliśmy więcej w zapowiedzi przed 3. kolejką, kiedy to zespół ten mierzył się ze Zniczem Biała Piska, dlatego po informacje te odsyłamy do tego właśnie artykułu. Co ciekawe, zespół z Radomia jest jednym z nielicznych, w którym nie wykrystalizował się jak na razie jeden najskuteczniejszy zawodnik – każdy z 7 dotychczasowych goli strzelony był przez innego gracza (dwa pozostałe takie zespoły to Wissa Szczuczyn i… Mamry Giżycko).

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ MAMRY GIŻYCKO – BROŃ RADOM?

 • Wygrana Mamr: 2.65
 • Remis: 3.75
 • Wygrana Broni: 2.15
 • Mamry wygrają lub zremisują: 1.55

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU MAMRY GIŻYCKO – BROŃ RADOM.

rys

Komentarze

 1. pilkarz 2021-09-04 09:49:34 (***.***.***.***) #74130 0:0 zgłoś

  ale jaja w Białej Psiskej nawet bilety sprzedają ha haaaaa cyrk to miejscowi jeszcze przychodzą ? chyba po jabola

 2. Do olo 2021-09-03 22:51:02 (***.***.***.***) #74128 0:0 zgłoś

  Coś wychlałeś przy piątuniu?

 3. Olo 2021-09-03 15:25:37 (***.***.***.***) #74125 0:0 zgłoś

  Wiadomo że Mamry przegra i spadnie z ligi

Dodaj swój komentarz

           
 ####  ##  #  # 
#    # # ## ## 
 #### #  # # ## # 
   # ###### #  # 
#  # #  # #  # 
 #### #  # #  #