forBet promocja

Liga gra! - II liga

Wyjazdowe starcia naszych 2-ligowców

2021-09-03 08:48:32 Olimpia Elbląg, Sokół Ostróda, Stal Rzeszów, Radunia Stężyca

Olimpia Elbląg jedzie do Rzeszowa. Fot. zksolimpia.pl

Olimpia Elbląg jedzie do Rzeszowa. Fot. zksolimpia.pl

Bez strzelonej bramki, z jednym punktem oraz jedną czerwoną kartką miniony weekend zakończyli nas drugoligowcy. O lepszy rezultat na pewno łatwo nie będzie, bo najbliżsi rywale Olimpii i Sokoła będą zdecydowanymi faworytami, chociaż niespodzianki w piłce nożnej to już chleb powszedni. Jak mecze 6.kolejki drugiej ligi z udziałem klubów z Elbląga i Ostródy widzi nasz partner, czyli zakłady bukmacherskie forBET?

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSU DO 2250 PLN ORAZ DWÓCH TYGODNI GRY BEZ PODATKU.

RYWAL OLIMPII: STAL RZESZÓW

6 meczów, 6 zwycięstw, 17 bramek strzelonych i tylko 3 stracone – Stal Rzeszów od początku sezonu pokazuje, kto tym razem wyrasta na głównego faworyta do awansu. Zespół prowadzony przez Daniela Myśliwca od pierwszej kolejki imponuje formą i pokonuje kolejnych rywali, a ostatnią „zdobyczą” Stali był Sokół Ostróda, który na swoim terenie uległ wyraźnie 0:3. W dotychczasowych meczach ciężar zdobywania bramek u rzeszowian rozkładał się na sporą liczbę zawodników, a po trzy trafienia zaliczyli już sprowadzeni przed sezonem Krzysztof Danielewicz, Patryk Małecki i Andreja Prokić, co świadczy o naprawdę świetnej skuteczności na rynku transferowym.

O zmianach kadrowych w Stali pisaliśmy całkiem niedawno, bo przy okazji zapowiedzi poprzedniej kolejki, dlatego nie będziemy powtarzać się i przepisywać przytoczonych już informacji. Nie pominęliśmy jednak sprawdzenia ewentualnych związków Olimpii ze Stalą pod kątem kadrowymi widzimy, że na boisko wybiec może jeden piłkarz mający „na rozkładzie” obie ekipy. Mowa tu o nowym nabytku elblążan, czyli Michale Czarnym (6 meczów w tym sezonie), który dla Stali Rzeszów grał w rundzie wiosennej sezonu 2010/11 oraz rundzie jesiennej sezonu 2011/12 zaliczając łącznie 30 ligowych występów.

Oba zespoły na drugoligowym poziomie mierzyły się ze sobą już 10 razy, a pierwsze takie spotkanie miało miejsce w sierpniu 2010 roku i wówczas 4:2 wygrała Stal. Łącznie lepszy bilans ma klub z województwa podkarpackiego, który odniósł 4 zwycięstwa – pozostałe wyniki to 4 remisy i 2 wygrane Olimpii. W ubiegłym sezonie również lepiej spisała się Stal, która po remisie 0:0 w Rzeszowie wiosną wygrała w Elblągu 3:1

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ STAL RZESZÓW - OLIMPIA ELBLĄG?

 • Wygrana Stali: 1.52
 • Remis: 4.20
 • Wygrana Olimpii: 5.40
 • Olimpia wygra lub zremisuje: 2.12
 • Poniżej 2,5 bramki: 2.06
 • Powyżej 2,5 bramki: 1.68
 • Poniżej 3,5 bramki: 1.41
 • Powyżej 3,5 bramki: 2.70
 • Obie drużyny strzelą (tak): 1.79
 • Obie drużyny strzelą (nie): 1.91
 • Olimpia strzeli gola: 1.57
 • Olimpia nie strzeli gola: 2.26
 • Remis do przerwy: 2.34
 • Olimpia wygra min. jedną połowę: 2.90

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU STAL RZESZÓW - OLIMPIA ELBLĄG.

RYWAL SOKOŁA: RADUNIA STĘŻYCA

Spore finansowe nakłady, duży rozgłos i znane nazwiska w składzie – w ubiegłym sezonie Radunia Stężyca w końcu wywalczyła awans do 2 ligi i zameldowała się na szczeblu centralnym. Po sześciu kolejkach wiemy, że zespół z województwa pomorskiego nie lubi dzielić się punktami, bo nie zanotował żadnego remisu – do tej pory 3 razy wygrywał i 3 razy przegrywał. Co istotne, wszystkie trzy porażki poniósł na wyjazdach, a całość punktowego dorobku to efekt dobrej gry na swoim terenie.

Polityka sprowadzania zawodników z doświadczeniem na wyższym poziomie nie została w Stężycy zaprzestana i w efekcie tego Radunię wzmocniło kilku znanych zawodników, do których zaliczyć można grających ostatnio w Stomilu Michała Leszczyńskiego i Wojciecha Łuczaka, Janusza Surdykowskiego z Olimpii Elbląg, Dmytro Baszłaja z Podbeskidzia Bielsko-Biała ( 23 mecze w pierwszej lidze i 15 meczów w ekstraklasie) oraz Damiana Piotrowskiego z Chrobrego Głogów.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#  # ###### ##### 
#  # #   #  # 
#  # ##### ##### 
#  # #   #  # 
 # # #   #  # 
 ##  ###### #####