forBet promocja

Krótko - Sparingi

Stomil Olsztyn zagra sparing w Płocku

2021-09-03 08:38:09 Stomil Olsztyn, Wisła Płock

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Kozłowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Kozłowski

W sobotę (4 września) Stomil Olsztyn zagra sparingowe spotkanie z Wisłą Płock. Ligowe spotkanie z Górnikiem Polkowice zostało przełożone na inny termin.

Pretekstem przełożenia spotkania z Górniikiem Polkowicem było powołanie do reprezentacji Polski U-19 Krzysztofa Bąkowskiego, podstawowego bramkarza olsztyńskiego klubu. Gdy do klubu przyszła wiadomość o powołaniu, to olsztyński szkoleniowiec od razu poprosił o wszczęcie procedur, które umożliwią przełożenie meczu. Dwa tygodnie Adrian Stawski chce wykorzystać na optymalne przygotowanie Stomilu do meczu z Resovią. Olsztyńska drużyna nie ma już prawa grać tak fatalnie jak ostatnio, bo jak tak dalej pójdzie, to może się okazać, że runda wiosenna będzie już tylko formalnością i wielkim okresem przygotowawczym do nowego sezonu II ligi.

Bąkowski przebywa w Norwegii, gdzie zagrał w barwach narodowych towarzyskie spotkanie przeciwko gospodarzom. Polska U-19 przegrała ten mecz 1:2, a bramkarz Stomilu zagrał całe 90 minut. Piłkarze Stomilu pomimo przełożonego meczu ligowego, nie mają wolnego weekendu. W sobotę zagrają sparingowe spotkanie z ekstraklasową Wisłą Płock.

Początek sparingu o godz. 12:00. Mecz w Płocku zamknięty będzie dla dziennikarzy oraz kibiców.

rys

Komentarze

 1. STOMIL 2021-09-03 12:15:30 (***.***.***.***) #74121 0:0 zgłoś

  Galacha zostawcie odrazu na miejscu

Dodaj swój komentarz

           
###### ####  #### 
  # #  # #  # 
  #  #  # #   
 #  #  # # ### 
 #   #  # #  # 
###### ####  ####