forBet promocja

Liga gra! - I liga

Stomil doznał 3 porażki

2021-08-14 21:00:56 Stomil Olsztyn, Arka Gdynia, Adrian Stawski

Stomil Olsztyn przegrał 0:1 z Arką Gdynia. Fot. Łukasz Kozłowski

Stomil Olsztyn przegrał 0:1 z Arką Gdynia. Fot. Łukasz Kozłowski

Piłkarze Stomilu Olsztyn znajdują się na dnie ligowej tabeli. Podopieczni Adriana Stawskiego przegrali 3 spotkanie z rzędu i w tym sezonie nie zdobyli jeszcze żadnego punktu.

Olsztyńska drużyna wcale nie musiała tego meczu, bo w drugiej połowie Stomil miał rzut karny, ale fatalnie wykonał go Wojciech Reiman.

- Niestety trzecia porażka - powiedział po meczu na konferencji prasowej Adrian Stawski. - Zespół wszedł w mecz całkiem nieźle. W tygodniu zmieniliśmy system gry i wydawało się, że na Arkę to wystarczy., bo całkiem dobrze to funkcjonowało po kilku treningach w tym systemie. Niestety popełniamy poraz kolejny błąd, który tak naprawdę nie może się wydarzyć. W jednej sytuacji popełniamy dwa błędy, bo w niskiej strefie miał wyrzucać auty Beniamin Czajka a nie Jonatan Straus. Wrzucił Straus i nie przemyślał tego do końca. Końcówka spotkania, rzut z autu wrzucony do środka, nikt tej piłki nie chciał i dostajemy bramkę. Nie nie jest żaden pech, żeby było jasne. Zrobiliśmy karygodny błąd, który na tym poziomie nie może się zdarzyć. Taką piłkę rzuca się po linii, żeby oddalić, żeby się ustawić, bo są dwie minuty do końca. Niektórzy mówią do mnie po meczu - ale pech. Ja uważam, że to nie jest pech. W końcówce spotkania trzeba być skoncentrowanym, trzeba myśleć, bo my w tej sytuacji nie myśleliśmy i dostaliśmy bramkę przez to, że podjęta była nie taka decyzja, jaka powinna być. W środę mamy kolejny mecz, musimy się do niego przygotować. Nie jest łatwo po takim meczu za trzy dni grać kolejny mecz. Ja ze swojej strony i sztabu zrobimy wszystko, by chłopaków nastawić na kolejny ciężki mecz, bo wiadomo, że terminarz nas nie rozpieszcza. Jeszcze tak pechowo, bo bramkę strzelił Czubak, którego ściągałem do Bytovii, poszedł do Widzewa a teraz jest w Arce. Trochę to niefortunne dla mnie, ale dzisiaj jest zawodnikiem Arki, wiadomo, że dał zwycięstwo zespołowi z Gdyni.

I dodaje: - Nie wspomniałem o niestrzelonym karnym. Jakbyśmy go strzelili, to ten mecz byśmy wygrali. Arka musiałaby się otworzyć i wtedy moglibyśmy jeszcze bardziej zagrać z kontrataku i jakieś sytuacje stworzyć. Niestety to jest gra błędów, które my popełniliśmy w końcówce. To jest coś, czego się nawet nie trenuje, to jest coś co powinno się wiedzieć. Wojtek reiman jest znany z tego, że świetnie wykonuje stałe fragmenty gry, nie przypominam sobie kiedy on ostatnio nie strzelił karnego. Na treningu bardzo pewnie strzela. Mamy trzech wykonawców do tego. Jeśli Wojtek będzie się czuł, to niech strzela, jestem za. Nie tacy zawodnicy jak on nie strzelali, więc jeśli będzie okazja i on będzie chciał podejść, to na pewno podejdzie i strzeli bramkę.

W środę (18 sierpnia) Stomil Olsztyn zagra u siebie z Koroną Kielce.

 • Stomil Olsztyn - Arka Gdynia 0:1 (0:0)

0:1 - Czubak (90+)

Stomil: Bąkowski - Ciechanowski, Remisz, Simba, Czajka, Straus - Reiman (74 Spychała), Żwir, Fundambu, Moneta (74 Galach) - Lewicki (63 Mikita)

rys

Komentarze

 1. OE 2021-08-15 17:52:28 (***.***.***.***) #73877 0:0 zgłoś

  Tak mi przykro ...

 2. Kibic neutralny 2021-08-15 06:18:04 (***.***.***.***) #73864 0:0 zgłoś

  No cóż, Stomil konsekwentnie zmierza do 2 ligi. Na tej drodze postawił już trzeci krok.

 3. Kibic STOMILU 2021-08-15 04:10:29 (***.***.***.***) #73863 0:0 zgłoś

  Witam. Wynik wynikiem. Mam pytanie do prezydenta co po meczu robił kordon białych kasków pod stadionem w okolicach wejścia pod tunel basenu ?. NIC SIE NIE DZIALO !!!!. Do prowokujecie kibiców. Czekacie na każdą zaczepkę czy ten płynie na ziemię czy coś jeszcze. A wiecie dobrze że takie ,, prezentacje ,, umundurowanych są tak naprawdę bez sensownym stanem do jakiś niesmakow. Na stadionie poza ,, kurwami ,, wzajemnymi był spokój i nic się nie działo. Była oprawa ale to na większości meczów są świecidełka nikomu włos z głowy nie spada.. Jako kibic STOMILU jestem zażenowany takim podejście władz miasta. Bo chyba tylko i wyłącznie Wy włodarze nagonikiwcie tych nie potrzebnych panów.. Zmiecie to bo odstraszacie postronnych kibiców. Z upoważnienie Rafał kibiców który jest od 35 lat na meczach !

Dodaj swój komentarz

           
#  # ###### #### 
#  # #   #  # 
#  # ##### #   
#  # #   #   
 # # #   #  # 
 ##  ###### ####