forBet promocja

Liga gra! - III liga

Ostatni mecz Znicza Biała Piska

2021-06-16 09:04:37 Znicz Biała Piska, Unia Skierniewice

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Szymański

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Szymański

To już ostatni mecz Znicza Biała Piska w sezonie 2020/21. Choć zespołowi trenera Borkowskiego zdarzały się serie słabszych występów, to czy ktokolwiek może narzekać po tym, jak drużyna już po pierwszej rundzie zapewniła sobie spokojne utrzymanie? Na zakończenie rozgrywek Znicz wybiera się do Skierniewic, gdzie czeka znajdująca się w małym kryzysie Unia – czy naszemu najlepszemu trzecioligowcowi uda się przywieźć dziś komplet punktów?

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSU DO 2250 PLN ORAZ DWÓCH TYGODNI GRY BEZ PODATKU.

RYWAL ZNICZA: UNIA SKIERNIEWICE

Ostatnim przeciwnikiem Znicza będzie Unia Skierniewice, czyli sąsiad w tabeli i zespół, który przed długi czas uważany był za jedną z rewelacji trzecioligowego sezonu w grupie pierwszej. Efektem świetnej gry ekipy ze Skierniewic było zresztą dostrzeżenie warsztatu trenera Rafała Smalca, który oficjalnie podpisał już kontrakt z Polonią Warszawa i podejmie się sporego wyzwania, jakim będzie wywalczenie z nią awansu do drugiej ligi. Od momentu ogłoszenia tego transferu Unia znacznie obniżyła jednak loty, bo nie wygrała żadnego z czterech ostatnich meczów – trzy razy przegrała i raz zremisowała, a do tego aż trzykrotnie nie potrafiła zdobyć bramki. Biorąc pod uwagę cały sezon w trzeciej lidze Unia zajmuje po 33 kolejkach 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 50 punktów oraz bilansem bramkowym 57:47, jednak w przypadku wygranej będzie miała szanse skończyć sezon nawet na 4 miejscu. Co ciekawe, Unia w całym sezonie zremisowała tylko 5 razy i aż 2 z tych rezultatów to mecze właśnie ze Zniczem, które kończyły się wynikami 1:1 oraz 2:2.

Obaj trenerzy na środowy mecz nie będą mieli raczej problemów ze skompletowaniem składów, a przynajmniej nie muszą narzekać na absencje z powodu kartek, bo żaden z zawodników nie przekroczył dopuszczalnych limitów w poprzedniej kolejce. Wszystko wskazuje zatem na to, że w Skierniewicach kibice zobaczą najlepszego strzelca ligi w osobie Bartosza Giełażyna, Piłkarza Roku w Plebiscycie Gazety Olsztyńskiej, czyli Mateusza Furmana, a także czołowych zawodników Unii, czyli Pawła Czarneckiego (możliwe, że odejdzie do Polonii razem z trenerem Smalcem) oraz Dawida Dzięgielewskiego, najlepszego snajpera zespołu.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ UNIA SKIERNIEWICE - ZNICZ BIAŁA PISKA

 • Wygrana Unii: 1.60
 • Remis: 4.00
 • Wygrana Znicza: 4.25
 • Znicz wygra lub zremisuje: 2.06

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU UNIA SKIERNIEWICE - ZNICZ BIAŁA PISKA.

rys

Komentarze

 1. O.E 1981 2021-06-18 11:16:36 (***.***.***.***) #73405 0:0 zgłoś

  OE Nie spinaj sie tak , o maly wlos mozwiajc plótno z napisem “bójcie sie chamy do III ligi wracamy “

 2. OE 2021-06-18 10:23:28 (***.***.***.***) #73404 0:0 zgłoś

  To chyba normalne ze idzie do lepszej ligi dalej sie rozwijac, na wiosce w Białej Piskiej mozna rozwinąć co najwyżej folie na pola uprawnych

 3. Z III do II ligi 2021-06-17 12:47:53 (***.***.***.***) #73401 0:0 zgłoś

  Znicz oddaje oddaj Olimpii Elblag najskuteczniekszego zawodnika w Lidze...

Dodaj swój komentarz

           
#####  ####  #### 
#  # #  # #  # 
#  # #  # #   
#  # #  # # ### 
#  # #  # #  # 
#####  ####  ####