forBet promocja

News - II liga

Utrzymał zespół w lidze i... już go nie będzie trenował. Jacek Trzeciak żegna się z Olimpią Elbląg

2021-06-15 20:13:10 Jacek Trzeciak, Olimpia Elbląg

Jacek Trzeciak. Fot. zksolimpia.pl

Jacek Trzeciak. Fot. zksolimpia.pl

Olimpia Elbląg pozostała w gronie drugoligowców. Od listopada ubiegłego roku elblążan prowadził Jacek Trzeciak. 15. czerwca decyzją zarządu Olimpii zdecydowano o zakończeniu współpracy ze szkoleniowcem.

Bilans trenera to osiem zwycięstw, siedem remisów i jedenaście porażek. Olimpia - za pośrednictwem swojej strony internetowej - zamieściła komunikat Jacka Trzeciaka, który miał za zadanie utrzymać elblżan w drugiej lidze.

Moi Drodzy,

Na tym kończy się moja misja w Olimpii Elbląg. Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim kibicom za ich wsparcie i głośny doping podczas meczów. Jesteście z Olimpią na dobre i na złe, a to jest rzecz bezcenna dla każdego piłkarza reprezentującego Klub i mam nadzieję, że tą przyjaźń będziecie pielęgnować zawsze, bez względu na poziom rozgrywkowy. Jesteście bardzo wymagający, co bardzo motywuje do dalszej, cięższej pracy, dlatego można być pewnym, że ten Klub stać na większe sukcesy, niż utrzymanie w 2. Lidze.

Praca tutaj była dla mnie przyjemnością. Cieszę się, że poznałem ten Klub, zawodników, pracowników oraz pozostałe osoby blisko związane z Olimpią. Zostałem bardzo mile przywitany oraz pożegnany i myślę, że jest to dobre podsumowanie mojej pracy. Wielu z Was zapadnie w mojej pamięci do końca życia. Dzięki tej przygodzie zawsze będę trzymał kciuki za sukcesy Olimpii Elbląg.

Pozdrawiam,
Jacek Trzeciak

Komentarze

 1. alek 2021-06-19 20:08:46 (***.***.***.***) #73422 0:0 zgłoś

  NKE czepu ma służyć pokaz swojej żałosności? zostaw Ostródę i Olsztyn. Zostaw też w spokoju Elbląg.

 2. NKE 2021-06-17 11:48:13 (***.***.***.***) #73399 0:0 zgłoś

  to tak troche po ostrodzko- olsztynsku . schodza na psy.

Dodaj swój komentarz

           
 #### ###### #### 
#  # #   #   
#   #####  #### 
# ### #      # 
#  # #   #  # 
 #### ###### ####