forBet promocja

Krótko - III liga

Ostatni mecz Znicza u siebie w tym sezonie

2021-06-08 09:42:16 Znicz Biała Piska

Znicz Biała Piska zagra u siebie z Jagiellonią II Białystok. Fot. Łukasz Szymański

Znicz Biała Piska zagra u siebie z Jagiellonią II Białystok. Fot. Łukasz Szymański

Dość nietypowo, bo we wtorek swój ligowy mecz rozegra Znicz Biała Piska, który spróbuje zrehabilitować się za ostatnią wysoką porażkę z Legionovią. Czy w ostatnim w tym sezonie meczu na swoim stadionie nasz najlepszy trzecioligowiec zgarnie pełną pulę?

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSU DO 2250 PLN ORAZ DWÓCH TYGODNI GRY BEZ PODATKU.

RYWAL ZNICZA: JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK

To już ostatni mecz Znicza na swoim terenie, dlatego wypadałoby pożegnać ten sezon w Białej Piskiej w odpowiedni sposób zwłaszcza po ostatnim laniu od Legionovii. Lepszego przeciwnika na przełamanie i udane zakończenie ligi na swoim terenie nie można sobie wyobrazić, bo będzie nim druga drużyna Jagiellonii Białystok, czyli ostatni zespół w grupie mistrzowskiej. Rezerwy po podziale ligi spisują się słabiutko, bo przegrały aż 8 z 10 meczów, a do tego mają na koncie cztery kolejne spotkania z rzędu i chyba zasłużenie są na końcu czołowej ósemki. Na tą chwilę Jagiellonia II zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 44 punktów i bilansem bramkowym 54:52 i co ciekawe, biorąc oczywiście pod uwagę konieczność gry z silniejszymi przeciwnikami, bazując na samych statystykach zebrała mniej punktów od czterech zespołów w grupie spadkowej i licząc całościowo jest dopiero 14 drużyną w całej pierwszej grupie. Dwa poprzednie mecze Znicza z „Jagą” to po jednym zwycięstwie z każdej stron – jesienią lepszy był Znicz, który wygrał 3:1, z kolei wiosną w grupie mistrzowskiej 3:2 wygrała Jagiellonia.

Trener Ryszard Borkowski we wtorkowym meczu powinien mieć do dyspozycji wszystkich zawodników, gdyż żaden z jego piłkarzy nie będzie musiał pauzować – żółte kartki obejrzeli ostatnio Hubert Molski i Paweł Kossyk, jednak ewentualna pauza dopiero przed nimi. Szkoleniowca cieszyć może też fakt, że w dwóch ostatnich kolejkach do siatki trafiał najlepszy strzelec ligi, czyli Bartosz Giełażyn, który z pewnością będzie chciał samodzielnie sięgnąć po koronę króla strzelców i zmobilizuje się na dzisiejsze starcie. W zespole z Białegostoku zabraknie na pewno Kamila Sakowicza, czyli podstawowego zawodnika Jagi w ostatnich kolejkach.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ ZNICZ BIAŁA PISKA – JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK

 • Wygrana Znicza: 2.15
 • Remis: 3.60
 • Wygrana Jagiellonii: 2.75
 • Znicz wygra lub zremisuje: 1.35
 • Poniżej 2,5 bramki: 2.07
 • Powyżej 2,5 bramki: 1.65
 • Obie drużyny strzelą (tak): 1.60
 • Obie drużyny strzelą (nie): 2.05

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU ZNICZ BIAŁA PISKA – JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

          
#  # #  # #### 
##  # # # #  # 
# # #  #  #  # 
# # #  #  # # # 
#  ##  #  #  # 
#  #  #  ### #