forBet promocja

Liga gra! - II liga

Quo vadis, Olimpio?

2021-06-05 21:20:55 Olimpia Elbląg, II liga,

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. zksolimpia.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. zksolimpia.pl

Mocno skomplikowała się sytuacja Olimpii Elbląg w kontekście utrzymania się w eWinner II Liga. Jacek Trzeciak i jego podopieczni musieli przełknąć gorzką pigułkę przegrywając z rezerwami Śląska Wrocław aż 1:4.

Wrocławianie nie przegrali na wyjeździe od trzech meczów. Śląsk II miał już bezpieczny byt zachowując szanse na baraże o Fortuna 1 Liga. Olimpia podchodziła do meczu z rezerwami Śląska po czterech ostatnich udanych meczach - trzy zwycięstwa oraz jeden remis. Gospodarze przegrali 1:4. Trzy zespoły na kolejkę przed końcem mają tyle samo punktów - Olimpia Elbląg, Olimpia Grudziądz oraz Błękitni Stargard. W takie samej kolejności znajdują się również w lidze, lecz elblążanie są jedyną drużyną "nad kreską". Olimpia zagra na wyjeździe z KKS-em 1925 Kalisz. Grudziądz z Motorem Lublin, a Błękitni Stargard z rezerwami Śląska. O utrzymanie będzie trudno, ale przypomina się sezon 2018/19, gdzie po cudzie w Toruniu Elbląg został w drugiej lidze. Jak będzie teraz? Przekonamy się 12. czerwca.

 • Olimpia Elbląg - Śląsk II Wrocław 1:4 (0:2)

0:1 - Maruszak (13), 0:2 - Bargiel (32), 0:3 - Boruń (58), 0:4 - Bartoń (72), 1:2 - Surdykowski (90)

Olimpia: Witan - Ressel (81 Sobiecki), Lewandowski, Wenger, Filipczyk (61 Sedlewski) - Tkaczuk, Zyska (59 Jabłoński), Krasa (81 Kordykiewicz), Bartlewski, Bawolik (81 Sarnowski) - Surdykowski.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
 ####  ####  #### 
#   #  # #  # 
 #### #  # #   
   # #  # #   
#  # #  # #  # 
 ####  ####  ####