Sokół bez szans w Rzeszowie

2021-05-22 20:49:38 Sokół Ostróda, Stal Rzeszów

Sokół Ostródap rzegrał 1:3 ze Stalą Rzeszów. Fot. stalrzeszow.pl

II-ligowy Sokół Ostróda przegrał 1:3 w Rzeszowie z miejscową Stalą. Honorową bramkę dla podopiecznych Piotra Jacka strzelił Piotr Okuniewicz.

Stal pierwszego gola strzeliła już w 10 minucie spotkania za sprawą Radosława Sylwestrzaka. Poszło dośrodkowanie i głową zawodnik Stali wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

13 minut było już 2:0 a gola dla gospodarzy strzelił Dawid Olejarka, na 3:0 w 69 minucie strzelił Damian Michalik.

Honorowe trafienie dla Sokoła zaliczył Piotr Okuniewicz.

Sokół Ostróda po 34 spotkaniach ma na koncie 40 punktów.

• Stal Rzeszów - Sokół Ostróda 3:1 (2:0)

1:0 - Sylwestrzak (10), 2:0 - Olejarka (23), 3:0 - Michalik (69), 3:1 - Okuniewicz (88)

Sokół: Trelowski - Brzuzy, Wicki (46 Rugowski), Mazurowski - Soszyński (73 Czajkowski), Mozler (27 Więcek), Zalewski, Żwir, Kalinowski (84 Okuniewicz), Zimmer - Wolny

1. Kibic s 2021-05-23 21:02:11 (***.***.***.***) #73190 0:0 zgłoś

Jeżeli w Pruszkowie zwolnini trenera na trzy mecze przed końcem sezonu to na co czeka prezes sokoła .Ta drużyna jest kompletnie nie przygotowana do rozgrywek na wiosnę

2. sok 2021-05-23 15:41:04 (***.***.***.***) #73188 0:0 zgłoś

W walce o utrzymanie w II lidze jesteśmy uzależnieni od wyników innych druzyn. Zespół Sokoła nie przygotowany do rundy wiosennej.

3. kiboll 2021-05-23 13:25:42 (***.***.***.***) #73187 0:0 zgłoś

Jeśli ktoś mówi że ma dwóch piłkarzy zdrowych na ławce, i aby pokonać stal potrzebny był cud to świadczy o tym zespole. Brawo!!! Sponsor i miasto pewnie czerwone ze wstydu za ostatnie wyniki.

4. Poseł 2021-05-23 08:34:47 (***.***.***.***) #73183 0:0 zgłoś

Niejaki Jacek i Plaskaty Placek udają trenerów ponabierali działaczy na ładne uśmieszki,a niestety ich kompetencje to tylko poziom naszej okręgówki zima weryfikuje i podsumowuje dostał Trenerek władze i pokazał dlaczego pozbyli się go delikatnie ujmując w poPrzednich klubach gdzie trenewal dzieci,o Stali Brzeg nie mówmy bo tam wyleciał uuuu uuuu także następny angaż bursa szkolna Poznań na cięcia bo licencja trenerską to za słabe na wychowawcę no i grubasa weź na ochroniarza pozdrowienia dla kumatych

5. II liga 2021-05-23 08:23:57 (***.***.***.***) #73182 0:0 zgłoś

Szkoda tego pięknego miasta i tego kameralnego stadionu. Nie łudźmy się w dwóch pozostałych spotkaniach nie mamy żadnych szans. I tak jak pisałem dużo wcześniej, pozostaje nam jedynie modlitwa o to by drużyny, które są jeszcze za nami przegrały swoje ostatnie 3 mecze. Na podsumowanie II ligi przyjdzie jeszcze czas narazie oczekujemy na wynik modlitwy.