forBet promocja

Liga gra! - II liga

Sokół zagra z Bytovią z udziałem publiczności

2021-05-13 20:18:09 Sokół Ostróda, Bytovia Bytów

Sokół Ostróda zagra z Bytovią. Fot. Artur Szczepański

Sokół Ostróda zagra z Bytovią. Fot. Artur Szczepański

W ten weekend swojej sytuacji w ligowej tabeli nie poprawi Olimpia Elbląg, która będzie pauzować, dlatego tym razem kciuki trzymamy tylko za Sokół Ostróda. Czy ekipa trenera Piotra Jacka zdoła odbić się po trzech porażkach w poprzednich meczach?

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSU DO 2250 PLN ORAZ DWÓCH TYGODNI GRY BEZ PODATKU.

RYWAL SOKOŁA: BYTOVIA BYTÓW

Trzy kolejne porażki to druga kiepska serie Sokoła w rundzie wiosennej, jednak za pierwszym razem po takiej sekwencji przegranych meczów ostródzianie potrafili podnieść się i zaliczyć dwa zwycięstwa z rzędu. Niewykluczone, że i tym razem kiepska seria zostanie przerwana, bo do Ostródy wybiera się Bytovia Bytów, czyli zespół znajdujący się aktualnie w strefie spadkowej. Bytowianie są w tej chwili na 17 miejscu w tabeli z dorobkiem 29 punktów i bilansem bramkowym 38:49 i zapewne do ostatniej kolejki będą bić się o utrzymanie w gronie drugoligowców. Jeżeli kibice Sokoła niepokoją się trzema meczami bez punktu, to co mają powiedzieć fani Bytovii? Prowadzony przez trenera Kamila Sochę zespół jest ostatnio w fatalnej formie – zaliczył 7 kolejnych porażek, a mecz wcześniej tylko zremisował, co daje razem osiem meczów bez wygranej. Była to prawdziwa podróż „z nieba do piekła”, bo wcześniej Bytovia mogła pochwalić się serią 5 meczów bez porażki. Każde pasmo niepowodzeń musi się kiedyś skończyć i pytanie tylko, komu uda się przełamać już w ten weekend? Jesienią w Bytowie lepsi byli gospodarze, którzy wygrali 1:0 po bramce strzelonej w końcówce meczu przez Piotra Giela.

Wspomniany wyżej Giel to nie tylko strzelec gola w tamtym meczu, ale też najlepszy snajper Bytovii w tym sezonie – 31-letni napastnik jest w naprawdę dobrej strzeleckiej formie, bo już 14 razy cieszył się z gola w ligowych spotkaniach. Skutecznością błyszczy także najstarszy i najbardziej doświadczony piłkarz w kadrze trenera Sochy, czyli Paweł Zawistowski, który ma na koncie 8 bramek. Jeśli chodzi o pauzy spowodowane nadmiarem żółtych kartek, to jeden z zawodników będzie musiał odbyć tak właśnie w starciu z Sokołem – mowa tu o Jakubie Bachu, który w poprzedniej kolejce czwarty raz został napomniany przez sędziego.

Mecz z Sokołem będzie z pewnością szczególnym wydarzeniem dla 18-letniego Kacpra Sezonienko, który swoją piłkarską przygodę zaczynał właśnie w Ostródzie w lokalnych drużynach młodzieżowych Don Bosco i AP. Nie będzie to jednak jedyny „patriotyczny” akcent w tym spotkaniu, bo oprócz strzelca 4 bramek w tym sezonie w rodzinny rejon przyjadą także pochodzący z Olsztyna Filip Dymerski oraz Dominik Urban.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ SOKÓŁ OSTRÓDA – BYTOVIA BYTÓW?

 • Wygrana Sokoła: 2.55
 • Remis: 3.45
 • Wygrana Bytovii: 2.55
 • Sokół wygra lub zremisuje: 1.42
 • Poniżej 2,5 bramki: 1.85
 • Powyżej 2,5 bramki: 1.85
 • Powyżej 3,5 bramki: 2.85
 • Obie drużyny strzelą (tak): 1.71
 • Obie drużyny strzelą (nie): 2.03
 • Sokół strzeli gola: 1.29
 • Sokół nie strzeli gola: 3.30

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU SOKÓŁ OSTRÓDA – BYTOVIA BYTÓW.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#  #  ##  #  # 
#  # # # #  # 
#  # #  # ####  
#  # ###### # #  
 # # #  # #  # 
 ##  #  # #  #