forBet promocja

Liga gra! - II liga

Porażka Olimpii w Katowicach

2021-05-06 05:05:27 Olimpia Elbląg, GKS Katowice

Olimpia Elbląg przegrała 0:1 z GKS-em Katowice. Fot. gkskatowice.eu

Olimpia Elbląg przegrała 0:1 z GKS-em Katowice. Fot. gkskatowice.eu

Olimpia Elbląg cały czas pogrążona jest w kryzysie. Podopieczni Jacka Trzeciaka tym razem przegrali 0:1 w Katowicach w meczu z GKS-em.

Elbląski zespół liczył, że sprawi niespodziankę w starciu z silniejszym rywalem. GKS szybko zdobył bramkę, bo już w 4 minucie do siatki trafił Dominik Kościelniak.

Olimpia walczyła ambitnie, w drugiej połowie miała zdecydowaną przewagę, ale nie udało im się zdobyć chociażby bramki na wagę 1 punktu.

- To był mecz, którego nie mieliśmy prawa przegrać - powiedział po meczu Jacek Trzeciak, trener Olimpii Elbląg. - GKS to drużyna, która nie pasuje do II ligi, zasługują na I. Z przebiegu spotkania jestem dumny z moich chłopaków. Nie było słabego punktu. Borykamy się z delikatnymi problemu, ale to nie miało żadnego znaczenia, biorąc pod uwagę, że graliśmy z jedną silniejszych drużyn w I lidze. Mieliśmy mnóstwo sytuacji, mnóstwo z gry. Jestem dumny, że mogłem prowadzić tę drużynę w tylu meczach, jestem dumny, że byłem ich trenerem. Wszystko funkcjonowało jak trzeba, wszystko było na pełnych obrotach, wszyscy harowali jak woły.

 • GKS Katowice - Olimpia Elbląg 1:0 (1:0)

1:0 - Dominik Kościelniak (4)

Olimpia: Witan - Kamiński, Lewandowski, Wenger, Sedlewski - Ressel (72 Tkaczuk), Krasa, Zyska (76 Bartlewski), Waniek, Filipczyk (65 Kordykiewicz) - Surdykowski

rys

 

Komentarze

 1. Pasta 2021-05-06 13:01:48 (***.***.***.***) #73082 0:0 zgłoś

  Piotra Jacka Boże od kiedy? Rychu nie pij tyle

Dodaj swój komentarz

           
##### ###### #### 
#  # #   #  # 
#  # ##### #  # 
##### #   # # # 
#  # #   #  # 
#  # ###### ### #