forBet promocja

Liga gra! - II liga

Olimpia Elbląg zagra w Katowicach

2021-05-05 10:06:58 GKS Katowice, Olimpia Elbląg

Olimpia Elbląg zagra na wyjeździe z GKS-em Katowice. Fot. zksolimpia.pl

Olimpia Elbląg zagra na wyjeździe z GKS-em Katowice. Fot. zksolimpia.pl

W środku tygodnia po majowym weekendzie w ramach rozgrywek eWinner 2. Ligi dojdzie tylko do jednego spotkania będącego odrobieniem zaległości i traf chciał, że zagra w nim jeden z naszych reprezentantów. Jak poradzi sobie dziś Olimpia, która walczy o każdy ligowy punkt mogący przybliżyć ją do utrzymania?

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSU DO 2250 PLN ORAZ DWÓCH TYGODNI GRY BEZ PODATKU.

RYWAL OLIMPII: GKS KATOWICE

Mocno swoją sytuację skomplikowała ostatnio Olimpia – w ubiegły weekend elblążanie grali z ostatnim zespołem w tabeli, ale nie potrafili zdobyć w tym meczu nawet jednego punktu. Jeżeli zespół trenera Trzeciaka chce pozostać w gronie drugoligowców, to takie spotkania musi po prostu wygrywać zwłaszcza, że czekają ją także ciężkie starcia z ekipami z góry tabeli. Takie spotkanie właśnie czeka jego piłkarzy już dziś w Katowicach, gdzie czeka miejscowy GKS. Zespół trenera Rafała Góraka drugi sezon z rzędu walczy o awans i wszyscy w Katowicach liczą, że stanie się tak właśnie teraz. Gospodarze zajmują w tej chwili 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 56 punktów i bilansem bramkowym 49:30, co daje obecnie stratę dwóch punktów do Chojniczanki, która jest na drugim miejscu, czyli pozycji premiowanej bezpośrednim awansem. Warto jednak pamiętać, że problemy związane z zakażeniami koronawirusem wyhamowały grę GKS-u, który musiał przymusowo przełożyć kilka spotkań i ma w tej chwili aż 3 mecze mniej, niż zespół z Chojnic. Po powrocie do gry katowiczanie rozegrali już 3 mecze, z czego wygrali tylko ten pierwszy (2:1 ze Skrą Częstochowa) – dwa kolejne mecze to porażki z Garbarnią Kraków (0:2) i Śląskiem II Wrocław (1:3), co pokazuje, że drużyna nadal nie wróciła do właściwego rytmu. Jesienią w starciu obu ekip nieznacznie lepszy był zespół trenera Góraka, który zwyciężył 2:1 – bramki dla dzisiejszych gospodarzy strzelali wówczas Marcin Urynowicz i Arkadiusz Jędrych, z kolei gola dla Olimpii zanotował Marcin Bawolik.

GKS w poprzedniej kolejce przegrał u siebie z rezerwami Śląska i nie obyło się wówczas bez kartek, jednak żaden z zawodników nie będzie musiał z tego powodu pauzować. Jeżeli zdrowie pozwoli, to w meczu z Olimpią do dyspozycji szkoleniowca będą m.in. najlepsi strzelcy ekipy z Katowic, czyli Marcin Urynowicz (13 bramek), Filip Kozłowski (9 bramek) oraz Arkadiusz Woźniak (7 bramek). Więcej problemów kadrowych będzie miał z kolei trener Jacek Trzeciak, który nie będzie mógł wystawić do gry aż trzech zawodników. Swoją drugą w tej rundzie pauzę będzie musiał odbyć Patryk Burzyński (4 i 5 żółta kartka, wcześniej bezpośrednia czerwona), do którego dołączą także Orest Tkaczuk oraz podstawowy młodzieżowiec, czyli Marcin Bawolik.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ GKS KATOWICE - OLIMPIA ELBLĄG?

 • Wygrana GKS-u: 1.46
 • Remis: 4.10
 • Wygrana Olimpii Elbląg: 6.80
 • Olimpia Elbląg wygra lub zremisuje: 2.25
 • Poniżej 2,5 bramki: 1.76
 • Powyżej 2,5 bramki: 1.95
 • Olimpia strzeli bramkę: 1.85
 • Olimpia nie strzeli bramki: 1.85
 • Obie drużyny strzelą bramkę (tak): 2.15
 • Obie drużyny strzelą bramkę (nie): 1.63

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU GKS KATOWICE - OLIMPIA ELBLĄG.

rys

Komentarze

 1. Stomilowiec 2021-05-05 22:50:27 (***.***.***.***) #73076 0:0 zgłoś

  I cwelong znowu w kszoto 3 liga wita

Dodaj swój komentarz

           
##### ###### #### 
#  # #   #   
#  # #####  #### 
##### #      # 
#  # #   #  # 
#  # ###### ####