Wysokie zwycięstwo Sokoła z rezerwami Śląska Wrocław

2021-04-24 17:40:53 Sokół Ostróda, Śląsk II Wrocław

Sokół Ostróda wygrał ze Śląskiem II Wrocław. Fot. Artur Szczepański

Sokół Ostróda odniósł wysokie zwycięstwo w meczu ze Śląskiem II Wroclaw. Podopieczni Piotra Jacka wygrali 4:1.

Sokół otworzył szybko wynik spotkania bo już w 5 minucie z rzutu karnego gola strzelił Dawid Wolny. W 19 minucie na 2:0 podwyższył Wojciech Kalinowski.

Śląsk II Wrocław strzelił kontaktową bramkę za sprawą Sebastiana Bergiera (z rzutu karnego). Sokół jednak szybko odpowiedział kolejnym trafieniem, bo na 3:1 trafił Wolny. Dla napastnika Sokoła była to już 18 gol w tym sezonie II ligi.

W końcówce meczu wynik spotkania ustalił Karol Turek, który wcześniej pojawił się na boisku.

Sokół Ostróda - Śląsk Wrocław 4:1 Sokół Ostróda - Śląsk Wrocław 4:1 Sokół Ostróda - Śląsk Wrocław 4:1 Sokół Ostróda - Śląsk Wrocław 4:1 Sokół Ostróda - Śląsk Wrocław 4:1

• Sokół Ostróda - Śląsk II Wrocław 4:1 (3:1)

1:0 - Wolny (5 k), 2:0 - Kalinowski (19), 3:0 - Bergier (30 k), 3:1 - Wolny (37), 4:1- Turek (90)

Sokół: Trelowski - Zimmer, Mazurowski, Żwir, Dobosz - Kalinowski (89 Turek), Czajkowski, Więcek (89 Soszyński), Siemaszko (66 Rugowski), Gajda (76 Mozler) - Wolny (89 Brzuzy)