Wyniki III ligi: Szalony mecz w Elblągu

2021-04-10 17:38:30 Concordia Elblag, GKS Wikielec, Huragan Morąg, Znicz Biała Piska

Concordia Elbląg wygrała 4:3 z GKS-em Wikielec. Fot. gkswikielec.pl

Concordia Elbląg przegrywała już 1:3 z GKS-em Wikielec, ale pokazała charakter i wygrała to spotkanie. Punkt w Łowiczu wywalczył Huragan, a Znicz Biała Piska przegrał z rezerwami mistrza Polski.

Siedem goli padło w spotkaniu z udziałem Concordii Elbląg i GKS-u Wikielec. Gospodarze szybko objęli prowadzenie za sprawą Jakuba Bojasa. GKS Wiekielec szybko odpowiedział za sprawą Michała Jankowskiego, a następnie dwa gole strzelił Michał Bartkowski.

GKS prowadził 3:1, ale roztrwonił prowadzenie. Jeszcze przed przerwą trafił Dominik Pawłowski, a gola nr 2 i 3 strzelił Bojas. Gospodarze udowodnili, że warto walczyć do końca. Wygrali to spotkanie 4:3.

Huragan Morąg po zmianie trenera (Marcina Zmiarowskiego zastąpił Andrzej Malesa) także dzielnie walczył do końca w meczu z Pelikanem Łowicz. Z wyjazdu przywieźli do domu jeden punkt. Bramkę w 87 minucie z rzutu karnego strzelił Niall Raben.

Znicz Biała Piska nie będzie miło wspominał wyjazdu do Urszulin na mecz z Legią II Warszawa. Podopieczni Ryszarda Borkowskiego przegrali 1:3, a honorowe trafienie w ostatniej minucie meczu zaliczył Bartosz Giełażyn.

Wyniki:

• Concordia Elbląg - GKS Wikielec 4:3

1:0 - Bojas (4), 1:1 - Jankowski (12), 1:2, 1:3 - Barkowski (19 k, 32), 2:3 - Pawlowski (42), 3:3, 4:3 - Bojas (65, 78)

• Pelikan Łowicz - Huragan Morąg 1:1

1:0 - Przybyszewski (14), 1:1 - Raben (87 k)

• Legia II Warszawa - Znicz Biała Piska 3:1

1:0 - Warchoł (41), 2:0 - Włodarczyk (48), 3:0 - Warchoł (41), 3:1 - Giełażyn (90)

Legia II Warszawa - Znicz Biała Piska 3:1 Legia II Warszawa - Znicz Biała Piska 3:1 Legia II Warszawa - Znicz Biała Piska 3:1 Legia II Warszawa - Znicz Biała Piska 3:1 Legia II Warszawa - Znicz Biała Piska 3:1

• Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Skierniewice 3:2
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legionovia Legionowo 1:0
  • KS Wasilków - Broń Radom 0:2
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ursus Warszawa 1:0
  • Olimpia Zambrów - RKS Radomsko 1:1
  • Ruch Wysokie Mazowieckie - Błonianka Błonie 1:1
  • KS Kutno - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:0
  • Polonia Warszawa - Jagiellonia II Białystok 3:0