Sokół Ostróda przegrał w Stargardzie

2021-04-10 13:32:04 Błękitni Stargard, Sokół Ostróda

Porażka Sokoła Ostróda. Fot. s28

Nie udała się daleka podróż Sokoła Ostróda do Stargardu. Podopieczni Piotra Jacka przegrał na wyjeździe 1:3, chociaż prowadził 1:0.

Sokół prowadzenie objął już w 3 minucie spotkania za sprawą Krzysztofa Wickiego. Niestety II-ligowiec nie wywiózł nawet punkty. W drugiej połowie zespół Sokoła zagrał bardzo słabo i komplet punktów został w Stargardzie.

W 67 minucie padło wyrównanie za sprawą Dawida Polkowskiego. Gospodarze dążyli do zdobycia zwycięskiej bramki i udało im się do pod koniec meczu za sprawą Michała Cywińskiego. Błękitni dobili Sokół w ostatniej minucie, a konkretnie Kamil Walków.

• Błękitni Stargard - Sokół Ostróda 3:1 (0:1)

0:1 - Wicki (3), 1:1 - Polkowski (67), 2:1 - Cywiński (89), 3:1 - Walków (90)

Sokół: Niezgoda - Mazurowski, Żwir, Turek - Zimmer, Zalewski (90 Dobosz), Czajkowski, Wicki (46 Rugowski), Gajda - Wolny, Siemaszko(65 Kalinowski)