forBet promocja

Liga gra! - III liga

Huragan Morąg przełamie złą serię?

2021-04-01 10:01:29 Huragan Morąg

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Choć za oknem już od jakiegoś czasu wiosna w pełni, to piłkarska trzecia liga dopiero w ostatni weekend oficjalnie zakończyła rundę jesienną – teraz czas oficjalnie rozpocząć rundę wiosenną, w której stawka została podzielona na dwie grupy. Wśród naszych zespołów jako pierwszy wystartuje Huragan Morąg, który już w piątek podejmie Sokół Aleksandrów Łódzki.

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSU DO 2250 PLN ORAZ DWÓCH TYGODNI GRY BEZ PODATKU.

RYWAL HURAGANA: SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Na start wiosennej batalii w grupie spadkowej Huraganowi przyszło rywalizować z jednym z trudniejszych przeciwników, bo do Morąga wybiera się Sokół Aleksandrów Łódzki. Jeżeli pod uwagę miały być brane bramkowe bilanse po pierwszej rundzie, to zespół prowadzony przez Michała Bistułę do samego końca walczył o wejście do mistrzowskiej ósemki – do pełni szczęścia zabrakło wygranej z rezerwami Jagiellonii. Ostatecznie Sokół przegrał 1:2 i zajmując 10 miejsce znalazł się w grupie spadkowej, w której będzie jednym z mocniejszych przeciwników dla naszych drużyn. Poza ostatnią porażką z „Jagą” klub z Aleksandrowa Łódzkiego rozegrał w 2021 roku jeszcze dwa mecze – najpierw na inaugurację wygrał 1:0 z Ruchem Wysokie Mazowieckie, a tydzień później zremisował z Radomskiem. Zimą w zespole doszło do poważnych zmian, bo kadra uszczupliła się o kilku bardzo ważnych piłkarzy. Mowa tu o kapitanie drużyny i jednym z najlepszych zawodników w lidze, czyli Jakubie Szarpaku (odszedł do ligowa rywala z Kutna), Arturze Gieradze (powędrował do Kotwicy Kołobrzeg) i Tomaszu Bogołębskim, który postanowił kontynuować przygodę z piłką w Oskarze Przysucha. Jeśli chodzi o bilans Sokoła po wszystkich 21 meczach pierwszej rundy, to prezentuje się on następująco: 31 punktów, 8 zwycięstw, 7 remisów, 6 porażek i bilans bramkowy 32:18 (druga najlepsza linia obronna po liderze z Grodziska). Najlepszymi strzelcami Sokoła są Szymon Sołtysiński oraz Dawid Przezak – obaj zawodnicy mają na koncie po 6 bramek.

Kilka słów należy napisać także o zespole z Morąga. Wiosna w wykonaniu drużyny trenera Zmiarowskiego nie należy do udanych, bo budowany niemal na nowo zespół przegrał wszystkie 3 spotkania, jednak w żadnym z nich nie został „zmieciony” przez swojego przeciwnika. Każde ze spotkań to wyrównana walka do samego końca i porażka jedną bramką, zatem widać, że Huragan nie jest aż tak daleki od przełamania złej serii. Czas goni, bo morążanie spadli już na 21 miejsce w tabeli i do trzynastej lokaty (która na dziś daje utrzymanie) tracą już 13 punktów – trzeba zacząć wygrywać, ale czy uda się to w meczu z Sokołem? Piłka bywa nieprzewidywalna, dlatego nie odbieramy szans żadnemu z zespołów.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ HURAGAN MORĄG – SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI?

 • Wygrana Huragana: 3.25
 • Remis: 3.80
 • Wygrana Sokoła: 1.85
 • Huragan wygra lub zremisuje: 1.75

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU HURAGAN MORĄG – SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI.

rys

Komentarze

 1. Gibon Piotrr 2021-04-03 13:35:04 (***.***.***.***) #72778 0:0 zgłoś

  Jak długo jeszcze będziemy się sportowo kompromitować ???

Dodaj swój komentarz

        
   # #   # 
   # #   # 
   # #   # 
   # #   # 
#  # # #  # 
 #### # ####