forBet promocja

News - IV liga

Tęcza Biskupiec zaprezentowała kadrę na rundę wiosenną

2021-03-17 08:45:13 Tęcza Biskupiec

Tęcza Biskupiec przed rundą wiosenną forBET IV ligi. Fot. biskupiec.pl

Tęcza Biskupiec przed rundą wiosenną forBET IV ligi. Fot. biskupiec.pl

Tęcza Biskupiec na potrzeby promocji klubu przeprowadziła prezentację zespołu przed weekendowym startem rozgrywek forBET IV ligi.

Zespół Wojciecha Jałoszewskiego będzie chciał utrzymać się w lidze, chociaż zadanie będzie bardzo trudne. Drużyna chciała jak najwięcej spotkań rozegrać w Mrągowie, ale nie wszystkie kluby zgodziły się na takie rozwiązanie.

Przypomnijmy, że na początku roku w Tęczy Biskupiec doszło do poważnych zmian. Powołano nowy zarząd klubu z prezesem Jerzym Akińczą na czele. Do trenowania zespołu powrócił Wojciech Jałoszewski przed którym postawiono jasny cel czyli pozostanie w rozgrywkach forBET IV ligi. Na ten moment Tęcza Biskupiec zajmuje 17 (przedostatnie) miejsce w tabeli z 10 punktami na koncie.

Utrzymać się w rozgrywkach mają piłkarze, którzy mają na swoim koncie występy na boiskach I ligi. Pierwszym piłkarzem jakiego oficjalnie Tęcza ogłosiła jest Piotr Karłowicz. W swoich najlepszych piłkarskich latach grał w Stomilu Olsztyn, Wigrach Suwałki czy Arce Gdynia. Ostatnio powrócił do futbolu po kontuzji i zagrał solidną rundę w barwach Huraganu Morąg.

W środku pola rządzić ma Daniel Michałowski, którego kibice powinni pamiętać z solidnych występów w Stomilu Olsztyn oraz Wigrach Suwałki. Ostatnie lata piłkarz był podporą wspomnianego wcześniej morąskiego Huraganu.

Do tej trójki dołączył także obrońca Tomasz Strzelec. On na boiskach I ligi rozegrał najmniej spotkań, bo grał sporadycznie w Stomilu, ale w regionie został zapamiętany jako solidny zawodnik. Ostatnio pełnił funkcję grającego menedżera w niemieckim klubie FC Blaubeuren.

W sobotę Tęcza Biskupiec zagra na wyjeździe z Błękitnymi Pasym.

Prezentacja Tęczy Biskupiec Prezentacja Tęczy Biskupiec Prezentacja Tęczy Biskupiec Prezentacja Tęczy Biskupiec Prezentacja Tęczy Biskupiec

http://dwadozera.pl/Prezentacja-Teczy-Biskupiec,g1205.html

rys

Komentarze

 1. KIBIC 2021-03-17 12:55:02 (***.***.***.***) #72667 0:0 zgłoś

  a ja słyszałem że miał iść na konduktora

 2. Kibic 2021-03-17 12:13:44 (***.***.***.***) #72666 0:0 zgłoś

  Bardzo ciężko będzie im się utrzymac....

 3. johnbrawo7 2021-03-17 11:38:38 (***.***.***.***) #72665 0:0 zgłoś

  Został w Korszach ponoć miał propozycję z innych klubów ale został bo ma być trenerem, chodzi na kurs ponoć i tylko skończy i Lipowski aut .

 4. Kosanowski 2021-03-17 11:22:00 (***.***.***.***) #72664 0:0 zgłoś

  To jednak bez Piwka Krzysia ?

Dodaj swój komentarz

        
#  # # #### 
#  # # #  # 
#  # # #   
#  # # # ### 
 # # # #  # 
 ##  # ####