Krótko - Kobiety

Stomilanki przegrały u siebie

2021-03-15 08:58:16 KKP Stomilanki Olsztyn, Rekord Bielsko-Biała

Stomilanki przegrały z Rekordem. Fot. Artur Szczepański

Stomilanki Olsztyn nieudanie rozpoczęły rundę wiosenną w I lidze kobiet. Dziewczyny przegrały na olsztyńskich Dajtkach 0:3 z Rekordem Bielsko-Biała.

W pierwszym meczu na wiosnę Stomilanki nie grały, bo druzyna Piastovii Piastów wycofała się z rozgrywek. Tym samym olsztyńska drużyna zgarnęła komplet punktów.

W niedzielnym spotkaniu doszło do starcia dwóch czołowych drużyn I ligi. Jesienią Stomilanki przegrały w Bielsku-Białej aż 6:0. Tym razem nie było takiego pogromu, ale nie udało się wywalczyć chociażby remisu.

Do przerwy przegrywały 0:1, a po przerwie rywalki tylko czekały na swoje szanse po grze z kontry. Strzeliły dwie bramki i ostatecznie Rekord wygrał 3:0.

• KKP Stomilanki Olsztyn - Rekord Bielsko-Biała 0:3 (0:1)

KKP Stomilanki: Kaźmierczak - Krech (80 Szóstko), Kędzia, Sivakova (84 Szczepańska), Trofimiuk (46 Mazurkiewicz), Rosiak, Kałużna, Cichowska (35 Grzesik), Tkaczyk, Zawistowska, Macleans.