forBet promocja

News - II liga

II liga z tytularnym sponsorem. Skorzysta Sokół i Olimpia

2021-03-10 14:24:00 Olimpia Elbląg, Sokół Ostróda

II liga pozyskała tytularnego sponsora. Fot. pzpn.pl

II liga pozyskała tytularnego sponsora. Fot. pzpn.pl

II liga pozyskała tytularnego sponsora. Została nim legalna firma bukmacherska eWinner. Umowa będzie obowiązywać do co najmniej do zakończenia sezonu 2022/2023.

- Na mocy umowy, rozgrywki zyskają nowe logo, powstałe z połączenia logotypu rozgrywek ze znakiem Sponsora Tytularnego - czytamy na stronie pzpn.pl. - Oznaczenia spółki eWinner będą się także pojawiać między innymi na koszulkach piłkarzy, bandach LED/wideo czy statycznych, bramie wejściowej na boisko, ściankach konferencyjnych i do wywiadów na płycie boiska oraz na nośnikach statycznych za bramkami. Nowy logotyp rozgrywek będzie także widoczny między innymi w ramach niektórych grafik telewizyjnych czy na ekspozytorze na piłkę.

– Druga liga wchodzi na kolejny, wyższy poziom - mówi Paweł Guminiak, prezes stowarzyszenia Druga Liga Piłkarska oraz Olimpii Elbląg. - Z myślą o kibicach staramy się sumiennie udoskonalać i uatrakcyjniać rozgrywki, a teraz dzięki Sponsorowi Tytularnemu, firmie eWinner, możemy dodatkowo wprowadzić nową technologię transmitowania spotkań. Na wszystkich stadionach pojawią się nowe, bezobsługowe kamery, które samoistnie będą śledziły przemieszczającą się piłkę.

I dodaje: - Poziom centralny w Polsce staje się coraz bardziej europejski i myślę, że wszyscy wspólnie obraliśmy właściwy kierunek rozwoju eWinner 2. ligi. Cieszymy się, że mamy takiego Sponsora i realizatora transmisji. Liczymy, że dzięki wspólnej pracy wartość sportowa i marketingowa rozgrywek zdecydowanie wzrośnie.

Nowością dla kibiców zainteresowanych rozgrywkami eWinner 2. Ligi jest fakt, że bukmacher eWinner uruchomi na swojej platformie streaming wszystkich meczów eWinner 2. Ligi, które nie będą transmitowane w telewizji.

Jak podaje serwis podkarpacielive.pl na konto II ligi ma trafić kwota 1,5 mln złotych na sezon. Pieniądze te mają zostać podzielone na wszystkie kluby. Z naszego województwa w regionie grają Sokół Ostróda oraz Olimpia Elbląg.

rys

źródło: pzpn.pl

Komentarze

 1. @Jaro 2021-03-11 18:32:34 (***.***.***.***) #72649 0:0 zgłoś

  Spokojnie, teraz zarobi dużo więcej niż za transmisje. Standard w lidze był pomiędzy 15 a 20 zł. Nawet w 3 lidze część transmisji jest płatnych i też coś koło 10-15 zł. Zobaczymy jaka będzie jakość tychże transmisji, bo słychać, że będą dostępne tylko w aplikacji, a więc tylko na urządzeniach mobilnych. No i raczej bez komentarza.

 2. Jaro 2021-03-11 10:53:01 (***.***.***.***) #72647 0:0 zgłoś

  I bardzo dobrze. Transmisje za free. Chytry dwa razy traci. Sokól za transmisje 2 ligi(3 poziom rozgrywkowy) chciał jak za miesieczny abonament w netflix. Teraz nie zarobi nic

 3. Wieszcz 2021-03-10 22:52:19 (***.***.***.***) #72644 0:0 zgłoś

  Widzę że i mecze zostaną przeniesione do sieci i trzeba będzie słono płacić by je obejrzeć i być może...niebawem na stadion będą mogli wejść tylko zaszczepieńcy:) Jak to lansują ostatnio nasi politycy "Nowy Ład" nadchodzi wielkimi krokami

Dodaj swój komentarz

           
#  # #  # #  # 
#  # #  # #  # 
#  # #  # ###### 
# ## # #  # #  # 
## ## #  # #  # 
#  # #### #  #