forBet promocja

News - III liga

Znicz Biała Piska na obozie w Iławie

2021-02-02 19:48:58 Znicz Biała Piska, Ryszard Borkowski

Trener Ryszard Borkowski w trakcie zimowych przygotowań nie oszczędza zawodników, ale wykonana praca przynosi Zniczowi efekty w lidze. Fot. Łukasz Szymański

Trener Ryszard Borkowski w trakcie zimowych przygotowań nie oszczędza zawodników, ale wykonana praca przynosi Zniczowi efekty w lidze. Fot. Łukasz Szymański

Najlepszy trzecioligowiec z Warmii i Mazur przebywa na obozie przygotowawczym. Znicza Biała Piska w niedzielę wyjechał do Iławy, a podczas zgrupowania zaplanowano sporo pracy do wykonania.

Znicz po raz pierwszy zorganizował zimowy obóz zespołu seniorów. Trener Ryszard Borkowski regularnie zabierał drużynę na tygodniowe zgrupowania latem na Podlasie, a w tym roku postanowiono rozbudować harmonogram zimowych przygotowań.

Znicz przebywa w Iławie. Zespół zameldował się na miejscu w niedzielne popołudnie i rozpoczął obóz od rozruchu. Od poniedziałku odbywają się po trzy treningu dziennie. Przed śniadaniem piłkarze mają zajęcia biegowe, a w ciągu dnia dwie jednostki czysto piłkarskie. Praca nad elementami rozegrania i szlifowanie schematów taktycznych jest głównym założeniem obozu.

- Cieszę się, że mamy czas, by dobrze popracować w pełnej dwudziestoosobowej kadrze -mówi Ryszard Borkowski, trener Znicza. - Za nami ciężkie treningi, po których piłkarze narzekają na obciążenia, dlatego w dotychczasowych sparingach piłkarsko nie wyglądaliśmy jeszcze tak, jak tego oczekujemy. Dodatkowo w tym roku testowaliśmy wielu graczy, a kilku naszych podstawowych zawodników miało większe lub mniejsze problemy ze zdrowiem, opuszczało treningi i sparingi, więc ten pierwszy okres przygotowań nie należał do spokojnych.

Znicz zostanie w Iławie do soboty. Prosto z obozu ruszy na kolejny zaplanowany sparing. Tym razem zmierzy się z ŁKS Łomża z podlaskiej IV ligi. 

luc

Komentarze

 1. heniek karwowiak 2021-02-03 07:42:20 (***.***.***.***) #72445 0:0 zgłoś

  walcta chlopacy walcta

Dodaj swój komentarz

           
#  # ###### #  # 
#  # #   #  # 
###### ##### ####  
#  # #   # #  
#  # #   #  # 
#  # ###### #  #