News - II liga - Sparingi

Sokół Ostróda wygrał z Bałtykiem Gdynia

2021-01-27 19:33:49 Sokół Ostróda, Bałtyk Gdynia

Sokół Ostróda wygrał w Gdyni. Fot. s28

Przygotowujący się do rundy wiosennej Sokół Ostróda rozegrał kolejne spotkanie sparingowe. Tym razem podopieczni Piotra Jacka pokonali 3:1 Bałtyk Gdynia. Wszystkie bramki strzelali zawodnicy testowani.

Sokół otworzył wynik już w 6 minucie po składnej akcji na jeden kontakt i strzale jednego z zawodników testowanych - czytamy na sokolostroda.com.

Bramkę na 2:0 padła w 56 minucie, kiedy po akcji prawą stroną jeden z graczy testowanych skierował piłkę do siatki. Gospodarze odpowiedzieli 6 minut później po indywidualnej akcji jednego z napastników Bałtyku.

Na 3:1 gola zdobył testowany zawodnik, który wpisał się na listę strzelców przy golu na 2:0.

• Bałtyk Gdynia - Sokół Ostróda 1:3 (0:1)

0:1 - zawodnik testowany (6), 0:2 - zawodnik testowany (56), 1:2 - ? (62), 1:3 - zawodnik tesotwany (84)