forBet promocja

News - II liga

Olimpia Elbląg ma za sobą pierwszy trening w 2021 roku

2021-01-12 14:34:40 Olimpia Elbląg, Jacek Trzeciak

Olimpia Elbląg ma za sobą pierwszy trening w 2021 roku. Fot. zksolimpia.pl

Olimpia Elbląg ma za sobą pierwszy trening w 2021 roku. Fot. zksolimpia.pl

Olimpia Elbląg we wtorek (12 stycznia) odbyła pierwsze zajęcia w nowym roku. Najpierw odbyły się zajęcia organizacyjne, a następnie piłkarze wyszli na boisko ze sztuczną nawierzchnią.

Dzień wcześniej cała drużyna wraz ze sztabem przeszła testy wymazowe na obecność koronawirusa oraz inne podstawowe badania lekarskie.

Na pierwszych zajęciach pojawił się oczywiście najnowszy nabytek Olimpii Elbląg Andrzej Witan. Z pierwszym zespołem trenują także piłkarze IV-ligowych rezerw: Kacper Filipczyk, Paweł Kazimierowski oraz Wiktor Perlejewski. Trener Jacek Trzeciak w najbliższych dniach będzie przyglądał się Łukaszowi Pokrywce z Hetmana Zamość.

Ktoś jeszcze może trafić do Olimpii? - Mamy wytypowanych zawodników, którzy będą sukcesywnie u nas się pojawiać na testach, ale mimo wszystko chcielibyśmy ten temat zamknąć w ciągu dwóch najbliższych tygodni treningowych - mówi dla zksolimpia.pl Jacek Trzeciak, szkoleniowiec Olimpii Elbląg. - Są też wytypowani zawodnicy, którzy mogliby wzmocnić naszą drużynę, ale rozmowy z nimi są dosyć trudne z dwóch prostych względów: podpisane umowy amatorskie, przez co ciężko jest takiego zawodnika wydostać z klubu, a druga rzecz, to kontrakty wiążące piłkarza z klubem. Niestety nie stać nas na kupowanie piłkarzy, dlatego te działania są skomplikowane. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie wyjaśni się więcej i zwiększymy rywalizację na każdej z linii.

23 stycznia Olimpia Elbląg zagra pierwsze spotkanie sparingowe. Rywalem będzie III-ligowa Radunia Stężyca.

Olimpia Elbląg po rundzie jesiennej zajmuje 15. miejsce z dorobkiem 16 punktów. W pierwszym meczu wiosną zagrają na własnym stadionie z KKS-em 1925 Kalisz.

rys

źródło: zksolimpia.pl

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

          
#  # #  # #### 
#  # # # #   
#  #  #  #### 
#  #  #    # 
#  #  #  #  # 
 ####  #  ####