forBet promocja

News - IV liga

Motor Lubawa chce zostać w czołówce IV ligi

2021-01-08 20:08:55 Motor Lubawa, Krzysztof Malinowski

Motor Lubawa chce zostać w czołówce IV ligi. Fot. Anita Szymańska / Sercem w Obiektywie

Motor Lubawa chce zostać w czołówce IV ligi. Fot. Anita Szymańska / Sercem w Obiektywie

W następnym tygodniu do treningów powraca czwarta drużyna jesienii w forBET IV lidze - Motor Lubawa. W drużynie nie zapowiada się dużo zmian kadrowych.

- Mamy szeroką kadrę zespołu i na ten moment nie szukamy nowych graczy - mówi Krzysztof Malinowski, trener Motoru Lubawa. - Będziemy oczywiście testować innych piłkarzy, żeby reszta nie czuła się zbyt pewnie. Może się tak zdarzyć, że ze względów finansowych będziemy musieli się pożegnać z 2-3 piłkarzami.

Największym zainteresowaniem cieszy się Cezary Sobolewski, który w tym sezonie strzelił już 15 goli na boiskach IV ligi. O piłkarza pytają się kluby z wyższych lig, w tym m.in. Stomil Olsztyn. Piłkarz do klubów z III ligi nie chce się przenosić. W Lubawie jest mu dobrze i nie chce wywracać swojego życia do góry nogami.

Motor Lubawa po rundzie jesiennej zajmuje 4 miejsce w lidze. - To dobre miejsce - mówi Malinowski. - Żal trochę straconych punktów, czasami gdzieś brakowało nam szczęścia. Będziemy chcieli kolejny raz z rzędu być w czołówce IV ligi.

Czy myślimy o awansie? Każdy by chciał grać wyżej, ale wiemy jakimi finansami dysponuje klub. Ligę zawsze można wygrać (uśmiech - red.).

Motor Lubawa w okresie przygotowawczym zagra szereg spotkań sparingowych m.in. z Stomilem II Olsztyn, Delfinem Rybno czy Unią Susz.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#  # #### #  # 
 # # #  # #  # 
 ##  #  # ####  
 ##  #  # # #  
 # # #  # #  # 
#  # #### #  #