forBet promocja

News - Inne

Manchester United nie rezygnuje ze starań o Sancho

2020-12-16 19:01:45 Jadona Sancho, Manchester United, Borussia Dortmund

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. unsplash.com

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. unsplash.com

Plotki o transferze Jadona Sancho do Manchesteru United pojawiają się w przestrzeni medialnej bardzo regularnie, a bukmacherzy online stale korygują swoje kursy na to wydarzenie. Młody pomocnik przebojem wdarł się na niemieckie boiska i z powodzeniem udowadnia swoją wartość w drużynie Borussii Dortmund.

Od samego początku jego kariery w BVB spekulowano, że Bundesliga ma być dla niego jedynie przystankiem w drodze na szczyt i że docelowo na pewno będzie chciał wrócić do angielskiej Premier League. Czy to wszystko ma szansę ziścić się w najbliższym czasie?

Sancho wróci do Anglii jeszcze przed Mistrzostwami Europy?

Choć Sancho nigdy nie grał w United, przeprowadzka do Manchesteru byłaby dla niego poniekąd powrotem na stare śmieci. Wychowanek Watfordu spędził bowiem dwa sezony w Manchesterze City, jednak rozczarowanie brakiem szans na grę w pierwszej drużynie poskutkowało transferem do Borussii Dortmund. Nie ulega wątpliwości, że The Citizens szybko pożałowali swojej decyzji, ale było już za późno na jej odkręcenie.

Młody Anglik szybko przystosował się do dortmundzkiej drużyny i zaczął zachwycać swoimi umiejętnościami. Bardzo szybko wzbudził zainteresowanie największych europejskich klubów, ale Borussia nie zamierza się go szybko pozbywać. Jednym z klubów, które nie ustają w staraniach o angaż 20-latka, jest Manchester United. Zakłady bukmacherskie dają spore szanse na znalezienie się Jadona w czerwonej części Manchesteru.

Zawodnik od dłuższego czasu jest łączony z Czerwonymi Diabłami, ale na razie wszelkie próby sprowadzenia go na Old Trafford spełzają na niczym. Kwestią sporną między klubami są pieniądze.

Borussia zna wartość reprezentanta Anglii

Klub z Dortmundu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest w stanie zatrzymać Sancho do emerytury. Angielski pomocnik jest uważany za największy młody talent ostatnich lat i wiele klubów chciałoby mieć go w swoich szeregach, a i on sam marzy o wspinaniu się po kolejnych szczeblach kariery. Dortmundczycy wiedzą, że są w dobrej sytuacji i mogą żądać zaporowych kwot.

Cena, jaką usłyszeli przedstawiciele Manchesteru, to 111 milionów euro. Angielski klub stara się, rzecz jasna, negocjować, ale Borussia wie, że nie musi ulegać. Kontrakt Sancho z klubem z Westfalii wygasa dopiero w 2023 roku, dlatego też nie ma parcia na sprzedaż. Nawet, jeśli United nie zdecyduje się na zakup, to chętnych nie brakuje.

Manchester chciał zbić cenę o 11 milionów euro, jednak ostatecznie do porozumienia nie doszło. Włodarze klubu planują podjąć kolejną próbę tej zimy, choć powodzenie takiego przedsięwzięcia wcale nie jest większe, niż latem. W ubiegłym sezonie BVB sprzedała jednak zimą Christiana Pulisica do Chelsea, co może napawać Anglików nadzieją. Jednakże Sancho gra pierwsze skrzypce w Dortmundzie i klub na pewno nie będzie podejmował pochopnych decyzji.

Obstawiaj zakłady bukmacherskie i przeżywaj wielkie emocje

Jadon Sancho bez wątpienia jest w stanie realnie wzmocnić każdą drużynę. Nikt, kto śledzi piłkę, nie ma wątpliwości, że ten młody zawodnik może w sposób znaczący zwiększyć szanse Manchesteru w różnych rozgrywkach. Warto zapoznać się więc z ofertą eWinnera i skusić się na obstawienie. Zakłady bukmacherskie eWinner dają duże pole manewru. Dzięki bukmacherom online stawianie jest prostsze niż kiedykolwiek – nie musisz nawet wychodzić z domu! Warto skorzystać i wzmóc emocje dopingu ulubionej ekipie.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

        
#  # # #  # 
#  # # # # 
#  # #  ##  
#  # #  ##  
#  # # # # 
 #### # #  #