Sokołowi trzy punkty uciekły w ostatniej minucie…

2020-11-18 19:31:17 Sokół Ostróda, Garbarnia Kraków

Sokół Ostróda zremisował 1:1 z Garbarnią Kraków. Fot. s28

Sokół Ostróda na własnym stadionie zremisował 1:1 z Garbarnią Kraków. Ostródzkiej drużynie komplet punktów uciekł w ostatniej minucie spotkania.

Mecz z Garbarnią Kraków miał się odbyć w październiku, ale wtedy drużynie Sokoła doszło do zarażenia koronawirusem.

Sokół Ostróda podbudowany ostatnimi 2 zwycięstwami z rzędu przystąpił do meczu w roli faworyta. Ostródzka drużyna jednak nie mogła strzelić gola praktycznie przez całego spotkanie.

Pierwsza bramka w meczu padła w 82 minucie za sprawą Dawida Wolnego. Najlepszy strzelec Sokoła dostał piłkę prosto pod nogi, po tym jak bramkarz Garbarnii obronił strzał Rafała Siemaszki.

Gospodarze nie zdołali jednak dowieść wygranej do samego końca. Bramkę na wagę jednego punktu strzelił Dawid Malik.

Sokół w niedzielę zagra na wyjeździe z Bytovią Bytów.

• Sokół Ostróda - Garbarnia Kraków 1:1 (1:0)

1:0 - Wolny (82), 1:1 - Malik (90)

Sokół: Niezgoda - Brzuzy, Wicki, Mazurowski (60 Gajda), Dobosz (60 Andrzejczak) - Rugowski (60 Kobza), Żwir, Zalewski, Święty (74 Siemaszko), Kalinowski - Wolny