Sokół pokonał lidera II ligi. ZOBACZ BRAMKI!

2020-11-08 18:38:03 Sokół Ostróda, Wigry Suwałki

Sokół Ostróda pokonał Wigry Suwałki. Fot. wigrysuwalki.eu

Piłkarze Sokoła Ostróda sprawili sporą niespodziankę w niedzielne popołudnie. Pokonali na wyjeździe 2:1 Wigry Suwałki, czyli lidera II-ligowych rozgrywek.

Sokół Ostróda na prowadzenie wyszedł w 19 minucie po trafieniu Dawida Wolnego, który wykorzystał idealne podanie od Karola Żwira. 6 minut później Cezary Sauczek w sytuacji sam na sam doprowadził do wyrównania. W drugiej połowie spotkania bramkę na wagę cennych 3 punktów strzelił Tomasz Gajda po podaniu Wolnego.

Sokół Ostróda tym samym pokonał dotychczasowego lidera II ligi, bo obecnie na 1 miejscu jest Górnik Polkowice. Podopieczni Piotra Jacka zajmują 9 miejsce z dorobkiem 16 punktów.

W kolejnym spotkaniu Sokół Ostróda zagra u siebie w sobotę (14 listopada) z Motor Lublin.