forBet promocja

Krótko - IV liga

Szymon Kopyść zgłoszony do IV ligi

2020-11-04 22:00:22 Mrągowia Mrągowo, Szymon Kopyść

Szymon Kopyść zgłoszony do IV ligi. Fot. mragowia.pl

Szymon Kopyść zgłoszony do IV ligi. Fot. mragowia.pl

Mrągowią Mrągowo zgłosiła do rozgrywek forBET IV ligi 15-letniego zawodnika. W najbliższym meczu z Warmią Olsztyn będzie mógł zagrać Szymon Kopyść.

- 25 października zawodnik skończył 15 lat i od tego momentu zaczęliśmy dopełniać wszystkich formalności związanych z uprawnieniem go do gry w IV lidze - powiedział dla mragowia.pl Mariusz Niedziółka, trener Mrągowii Mrągowo.

I dodaje: - Szymon trenuje z nami od lata i swoją postawą w trakcie treningów udowodnił, że należy mu się miejsce w zespole. Od teraz jest pełnoprawnym członkiem pierwszej drużyny. Cały czas wierzę, że kolejni młodzi zawodnicy grup młodzieżowych Mrągowii wkrótce dołączą do pierwszej drużyny.

rys

Komentarze

 1. Kibicc 2020-11-08 02:19:49 (***a***:f***:***:***:***:***:***:f***) #72125 0:0 zgłoś

  Na oficjalnej stronie Mrągowii Mrągowo podano do informacji że zawodnik Został zgłoszony do czwartej ligi. Strona jest prowadzona na bieżąco. Artykuł na dwadozera.pl to jest po prostu kopiuj wklej ze strony Mrągowii. osoba która umieściła ten artykuł na stronie dwadozera ewidentnie widać że nadrabia zaległości i wkleja co popadnie. Przegapił na przykład informacje o walkower że na korzyść w Mrągowii w meczu Olimpia II Elbląg dzięki któremu mrągowia wskoczyła na fotele wicelidera.

 2. Janek 2020-11-04 23:07:15 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #72098 0:0 zgłoś

  Ogólnie to gratuluje chłopakowi, na pewno jest to dla niego wyróżnienie. Ale z drugiej strony nie rozumiem tej podniety że strony MKS -u. Wszędzie praktycznie są zgłoszeni 15 latkowie, każdej drużynie województwa ( przypominam -Szymon narazie nie gra, tylko został zgłoszony). Trochę naciągany news, robienie larum z niczego, a może MKS na siłę chce coś udowodnić ????

Dodaj swój komentarz

           
#####  #### ##### 
#  # #  # #  # 
##### #  # #  # 
#  # #  # #  # 
#  # #  # #  # 
#####  #### #####