Olimpia wygrała we Wronkach. Gol w ostatniej minucie meczu!

2020-10-29 15:32:26 Olimpia Elblag, Lech II Poznań

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Olimpia Elbląg w końcu wygrała 1 spotkanie w II lidze w obecnym sezonie. Wygrali 3:2 po dramatycznym meczu z rezerwami Lecha Poznań.

Elbląski zespół wyszedł na prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie za sprawą Marcina Bawolika. Po przerwie gola na 2:0 dorzucił Kamil Wenger.

I wtedy go głosu doszły rezerwy Lecha Poznań. W odstępie 3 minut 2 gole strzelił, pochodzący z naszego regionu, Hubert Sobol. Jednego gola zdobył z rzutu karnego.

Gdy wszyscy myśleli, że w meczu dwóch najsłabszych drużyn obecnego sezonu II ligi padnie remis, to gola na wagę kompletu punktów strzelił Janusz Surdykowski. Tym samym elbląski klub odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Stało się to dopiero w 10 spotkaniu tego sezonu.

• Lech II Poznań - Olimpia Elbląg 2:3 (0:1)

0:1 - Bawolik (39), 0:2 - Wenger (63), 1:2, 2:2 - Sobol (70, 73 k), 2:3 - Surdykowski (90)

Olimpia: Rutkowski - Sedlewski, Lewandowski, Wenger, Kiełtyka - Kamiński, Zyska (81 Poliński), 22. Krasa, 20. Falon (81 Tkaczuk), Bawolik (73 Kordykiewicz) - Surdykowski