forBet promocja

News - Kobiety

W Stomilankach jeszcze nie zagrała, ale klub jej nie zostawił "na lodzie"

2020-10-29 15:03:21 Natalia Rabiega, KKP Stomilanki Olsztyn

Natalia Rabiega. Fot. Artur Szczepański

Natalia Rabiega. Fot. Artur Szczepański

Natalia Rabiega latem 2019 roku została zawodniczką KKP Stomilanki Olsztyn. Niestety nie zdołała jeszcze zagrać w oficjalnym spotkaniu, bo cały czas zmaga się z kontuzją. Klub nie zostawił ją bez pomocy i organizuje zbiórkę na operację.

- Natalia to bardzo utalentowana zawodniczka, która ma już wiele za sobą. Natalia wielokrotnie była powoływana do młodzieżowych kadr reprezentacji Polski, a teraz walczy o powrót na boisko. Tylko my możemy jej pomóc - czytamy na zrzutka.pl, którą założył trener i prezes Stomilanek Dariusz Maleszewski.

- Natalia już dwa razy przeszła operację więzadeł krzyżowych oraz łąkotki, a także miała wierconą kość piszczelową - czytamy dalej. - W trakcie rehabilitacji okazało się, że ostatnia operacja nie została wykonana należycie i w trakcie rehabilitacji okazało się, że Natalia nie będzie mogła tak szybko wrócić na boisko. Mimo to nasz klub Stomilanki Olsztyn zdecydował się pomóc dla Natalii. Po szeregu badań, konsultacji, wystawieniu ostatecznej diagnozy okazało się, że Natalia musi przejść poważną operację, która umożliwi jej powrót na boisko.

Koszt operacji 13 tysięcy złotych. Póki co uzbierano blisko 5 tysięcy. Każdy może wpłacić dowolną sumę. Na pewno się nie zmarnuje!

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#####  #### #  # 
#  # #  # #  # 
#  # #  # #  # 
##### #  # #  # 
#   #  # # # 
#    ####  ##