forBet promocja

Krótko - IV liga

forBET IV liga: Cenne zwycięstwo Tęczy Biskupiec

2020-10-25 19:43:50 Stomil II Olsztyn, Stomil Olsztyn, Tęcza Biskupiec

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Tęcza Biskupiec odniosła cenne zwycięstwo w forBET IV lidze. Dotychczasowa ostatnia drużyna w tabeli pokonała 2:1 Stomil II Olsztyn.

Wynik meczu otworzył po bardzo ładnym strzale w okienko w 76. minucie Bartosz Florek - czytamy na stomil.olsztyn.pl. - W 85. minucie Tęcza wyrównała wynik meczu. Michał Romańczuk dostał ładną prostopadłą piłkę między olsztyńskich obrońców i w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie miał problemów, by umieścić piłkę w siatce. Gdy wydawało się, że obie drużyny podzielą się punktami, niefrasobliwość w obronie Jana Dziemidowicza wykorzystał napastnik rywali, który wbiegł przed młodego obrońcę Stomilu II i został zahaczony w polu karnym. Jedenastkę na wagę trzech punktów dla Tęczy wykorzystał Rafał Ocias, chociaż broniącemu bramki olsztynian Alanowi Szerejce zabrakło niewiele do skutecznej interwencji.

rys

źródło: stomil.olsztyn.pl

Komentarze

 1. zorro 2020-10-26 01:02:56 (***a***:a***:c***:***:***d***:***:***:fac***) #72051 0:0 zgłoś

  Kiedy ty Głowacki wreszcie zrozumiesz, że nie jesteś trenerem, lecz piłkarzem co dopiero zakończył karierę. Włóż buty i graj w tej drużynie, bo trener z ciebie marny, patrze 6 ostatnich meczów! A do piłkarzy, kiedyś granie w Stomilu było dumą, a wy jesteście dupy wołowe,

Dodaj swój komentarz

           
#  # ###### ##### 
#  # #   #  # 
#  # ##### #  # 
# ## # #   ##### 
## ## #   #  # 
#  # ###### #  #