Niemoc trwa. Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice 0:3

2020-10-25 08:08:59 Olimpia Elbląg, Górnik Polkowice

Olimpia Elbląg przegrała 0:3 z Górnikiem Polkowice. Fot. zksolimpia.pl

Kolejny mecz Olimpii Elbląg zakończony niekorzystnym rezultatem. W sobotę elblążanie przegrali z liderem, Górnikiem Polkowice.

Elbląski klub pierwszą bramkę stracił już na początku spotkaniu, gdy Eryk Sobków wyprowadził gości na prowadzenie za sprawą rzutu karnego. Mariusz Szuszkiewicz dorzucił jeszcze gola w ostatniej minucie pierwszej połowie. Po przerwie Górnik Polkowice dorzucił kolejnego gola z rzutu karnego i Olimpia Elbląg ostatecznie przegrała 0:3.

Po meczu Dariusz Kaczmarczyk zrezygnował z pracy w Olimpii Elbląg. - Moja misja po trzech tygodniach dobiegła końca - mówił. - Olimpia Elbląg szuka trenera.

Olimpia zamyka tabelę II ligi. 29. października elblążanie rozegrają zaległy mecz 9. kolejki z Lechem II Poznań. Spotkanie odbędzie się we Wronkach.

• Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice 0:3 (0:2)

0:1 - Sobków (6 k), 0:2 - Szuszkiewicz (45), 0:3 - Sobków (61 k)

Olimpia: Przybysz - Sarnowski (52 Surdykowski), Lewandowski, Wenger, Kiełtyka - Kamiński, Zyska (68, Poliński), Krasa (87 Wierzba), Falon, Sedlewski (87 Sobiecki) - Bawolik (68 Kordykiewicz)