forBet promocja

News - II liga

Kołosow prezesem Olimpii Elbląg? Kibice mówią stanowcze nie!

2020-10-15 14:09:53 Olimpia Elbląg, Anton Kołosow

Anton Kołosow. Fot. zksolimpia.pl

Anton Kołosow. Fot. zksolimpia.pl

Anton Kołosow wyraził chęć zostania prezesem II-ligowej Olimpii Elbląg. NA takie rozwiązanie nie godzą się najbardziej zagorzali fani elbląskiego klubu.

Pierwszy o sprawie napisał portel.pl, który rozmawiał z obecnym zawodnikiem Concordii Elbląg, o tym, że jeden z najlepszych piłkarzy w historii klubu został prezesem Olimpii Elbląg.

Anton Kołosow miałby zostać prezesem w miejsce Pawła Guminiaka, który wraz z resztą zarządu w ostatnim czasie podał się do dymisji. Nowe władze mają zostać wybrane 21. października.

Fani Olimpii Elbląg nie zgadzają się na takie rozwiązanie. Swój sprzeciw wyrazili w specjalnym oświadczeniu:

My, kibice Olimpii Elbląg, informujemy, że w żadnym stopniu nie popieramy kandydatury Antona Kolosova na stanowisko prezesa Olimpii Elbląg!!! Co prawda Anton przez wiele lat godnie reprezentował żółto-biało-niebieskich na boisku, gdzie niejednokrotnie zdobywał bramki decydujące o wygranej, jednak zdobywał i szlifował umiejętności piłkarskie, a nie administracyjne i zarządcze.

Ostatnie doniesienia z mediów mówiące o tym, iż Anton kandyduje na prezesa Olimpii coraz bardziej nas niepokoją, gdyż nie spełnia on ŻADNYCH kryteriów dotyczących nowego kandydata.

Jeżeli Anton jest nieodkrytym talentem managerskim, to dlaczego obecnie gra w 3 ligowym zespole, zamiast zasiadać na stanowisku co najmniej wiceprezesa w jednym z klubów piłkarskich np. w Concordii lub nie pracuje na kontrakcie w korporacji ze znacznie wyższymi zarobkami niż obecnie jako piłkarz (nota bene u schyłku swojej kariery).

Skąd ten nagły przypływ ambicji i decyzja o ubieganiu się o fotel prezesa Olimpii? Przypuszczamy, że to efekt manipulowania piłkarzem przez prezesa jednego lub drugiego klubu sportowego w Elblągu…

Jak informuje portel.pl jest 5 kandydatów na fotel prezesa Olimpii Elbląg.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

        
##### # ##### 
#  # # #  # 
#  # # #  # 
##### # #  # 
#  # # #  # 
#  # # #####