forBet promocja

News - Inne

Sebastian pragnie wrócić do zdrowia i my możemy mu w tym pomóc!

2020-10-14 11:08:06 Pojezierze Prostki, Sebastian Ocimek

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Sebastian Ocimek cały czas potrzebuje wsparcia środowiska piłkarskiego z Warmii i Mazur. Młody zawodnik Pojezierza Prostki w olsztyńskim szpitalu walczy o powrót do zdrowia.

- Sebastian przechodzi obecnie rehabilitację - mówi nam jego trener Jarosław Turowski. - Chętnie ćwiczy. Niedługo będzie miał założone ortezy na nogi. Niestety nie są refundowane, a bardzo mu pomogą w leczeniu. Ortezy zapobiegną krzywieniu się nóg od leżenia.

- I dodaje: - Lekarze od kilku dni podłączają mu stymulator ale na razie tylko na ręce i to bardzo delikatnie. Rehabilitacja postępuje, i co najważniejsze od niedawna samodzielnie oddycha.

Sebastian cały czas nie porusza nogami i rękoma. Rehabilitacja w jego przypadku będzie trwać bardzo długo i będzie kosztowna. Dlatego tak bardzo ważne są w tym przypadku pieniądze, które są zbierane na leczenie młodego piłkarza.

- Uzbieraliśmy już prawie ćwierć miliona dzięki zaangażowaniu ludzi, wpłatom bezpośrednim zbiórkom publicznym oraz charytatywnym eventom: #MeczOwszystko, kiermasze, licytacje na Facebooku do których serdecznie zapraszamy i zachęcamy zarówno do wystawiania jak i kupowania tam wystawianych przedmiotów a na pewno do udostępniania aukcji bo rozgłos zwiększa zasięg zasięg zwiększa wpływy na rzecz Sebastiana.

Przypomnijmy, że Sebastian Ocimek urazu doznał podczas pierwszego ligowego spotkania w drużynie seniorów. Zawodnik Pojezierza Prostki Sebastian Ocimek uszkodził kręgi szyjne wraz z uszkodzeniem rdzenia kręgowego co spowodował czterokończynowy paraliż.

Tutaj każdy może wpłacić dowolną sumę. Każda złotówka się liczy! [ LINK DO ZBIÓRKI ]

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
 ####  ##  #  # 
#  # # # #  # 
#   #  # ###### 
#   ###### #  # 
#  # #  # #  # 
 #### #  # #  #