forBet promocja

News - Transfery - I liga

Jakub Mosakowski wypożyczony

2020-10-06 11:07:55 Jakub Mosakowski, Stomil Olsztyn

Jakub Mosakowski. Fot. Emil Marecki

Jakub Mosakowski. Fot. Emil Marecki

W ostatnim dniu okienka transferowego Jakub Mosakowski został wypożyczony do drugoligowych Błękitnych Stargard. Wypożyczenie będzie trwać do końca sezonu z opcją skrócenia.

Grzegorz Lech (za stomilolsztyn.com): – To był przemyślany ruch z naszej strony. Chcemy, aby Kuba zmienił na pewien czas otoczenie i grał więcej, niż do tej pory. Po powrocie do Stomilu nadal będzie młodzieżowcem. Wtedy chcemy w pełni wykorzystać jego potencjał. Przy podejmowaniu decyzji o wypożyczeniu nie chcieliśmy kierować się tym, że punktuje dwukrotnie w Pro Junior System, lecz pomyśleliśmy o rozwoju kariery Kuby. Osobiście była to dla mnie bardzo trudna decyzja, gdyż bardzo go lubię, a znam go od szesnastego roku życia. Natomiast uważam, że w tym momencie jego rozwoju będzie to bardzo dobra decyzja.

Dwudziestoletni obrońca ma na swoim koncie ma trzydzieści osiem meczów w Fortuna 1 Liga w barwach Stomilu. W obecnym sezonie wystąpił w czterech spotkaniach.

Ekipa Błękitnych Stargard zajmuje obecnie piętnaste miejsce w lidze.

Komentarze

 1. Kenaj 2020-10-06 12:52:23 (***.***.***.***.ipv***.supernova.orange.pl) #71980 0:0 zgłoś

  Już zaczyna się "wywijanie" w tym klubie....⚽️

 2. Joga Bonito 2020-10-06 11:54:01 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #71979 0:0 zgłoś

  To że myśli tak Pan Grzegorz Lech to nie znaczy że wszyscy tak myślą i jest to dobra decyzja! Jak w klubie piłkarz jest trenerem, prezesem to jest z tego wielkie g.....! Tymbardziej w Olsztynie!

Dodaj swój komentarz

           
#  # #### #  # 
 # # #  # ##  # 
 ##  #  # # # # 
 ##  #  # # # # 
 # # #  # #  ## 
#  # #### #  #