Seria zwycięstw przerwana

2021-11-21 19:03:05 Stomil Olsztyn, Chrobry Głogów,

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Ostatnie dwa zwycięstwa Stomilu mogły napawać optymizmem przed niedzielnym starciem z Chrobrym Głogów. Niestety, drużyna Adriana Stawskiego przegrała 0:2.

Stomil przystąpił do tego meczu bez Jonatana Strausa, który doznał w drugiej połowie meczu z Puszczą Niepołomice urazu stawu skokowego. Do treningów za to powrócił Maciej Dampc i wystąpił od pierwszych minut. W 30. minucie sfaulowany w polu karnym został Merveille Fundambu. "Jedenastki" nie wykorzystał Łukasz Moneta. Był to już czwarty niewykorzystany rzut karny Stomilu w tym sezonie.

Hubert Turski wyprowadził swój zespół na prowadzenie po tym, jak znalazł się w sytuacji "sam na sam" po małym kiksie Beniamina Czajki. Mimo dobrej pierwszej części gry Stomilu (m.in. poprzeczka Jakuba Tecława), biało-niebiescy schodzili do szatni przegrywając. Na 2:0 podwyższył ładnym strzałem z okolic dwudzestego metra Dominik Piła.

27. listopada Stomil podejmie GKS 1962 Jastrzębie. Będzie to ostatnie domowe spotkanie "Dumy Warmii" w tym roku.

• Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)

1:0 - Turski (35), 2:0 - Piła (69)

Stomil: Bąkowski - Remisz, Czajka, Simba Bwanga, Dampc - Żwir (76 Szramka), Reiman (84 Zych), Tecław (67 Spychała), Fundambu, Moneta - Mikita.

1. Piwko 2021-11-27 22:30:09 (***.***.***.***) #74909 0:0 zgłoś

Stomil już spadł dawno , więc niepotrzebna podnieta ogarnia niektórych. Pierwsze 3 mecze wiosny w łeb w/g terminarza.Doszukiwanie się teorii spiskowych nijak się ma do rzeczywistości , wiejski poziom powędruje pod strzechy !

2. zorro 2021-11-27 22:10:55 (***.***.***.***) #74908 0:0 zgłoś

Puszcza łyknęła Koronę jest juz 5:1 na kwadrans przed końcem co oznacza ze Stomil znowu jest w c. du..e.

3. adaś 2021-11-25 23:29:01 (***.***.***.***) #74891 0:0 zgłoś

Podobno najblizszy mecz bedzie testem dla kilku grajków, brak 3 punktow oznaczac bedzie adijos 1 skład. Ma przyjsc kilku ciekawych grajków. Legia w przerwie robi rewolucje, kilku ma pojsc na wypozyczenia darmowe do 1 ligi zeby sie odbudowali. Michal dziala. Mecz prawdy z Arką. Ile warci są aktualni stomilowcy

4. rolo 2021-11-25 09:41:03 (***.***.***.***) #74890 0:0 zgłoś

jak pasuje do piłkarzy Stomilu frag. z Wesela - miałeś chamie złoty róg ostał ci się ino sznur

5. jaro 2021-11-24 22:43:14 (***.***.***.***) #74887 0:0 zgłoś

A tymczasem Zagłębie ograło Chrobrego 3:2 i wydostało się ze strefy. Pewny jestem że jakbyśmy wygrali z Chrobrym to Chrobry miałby więcej zaciętości i nie przegrałby w Sosnowcu. A tak d...y wołowe ze Stomilu sami sobie utrudniły los

6. do poniżej 2021-11-23 11:52:06 (***.***.***.***) #74879 0:0 zgłoś

Moher na linii.

7. TUSK-POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚC 2021-11-23 08:21:03 (***.***.***.***) #74877 0:0 zgłoś

oddajcie prawo jazdy

8. Jaro 2021-11-22 16:54:31 (***.***.***.***) #74875 0:0 zgłoś

zawodowcy a karnych nie umieją strzelać? Może powinni grać w A-klasie czy jakimś odpowiedniku 6 ligi. Patologia w tym Stomilu, za co im płacą. Za porażki? Zima się zbliża przyjdą nowi, lepsi. Piłkarzyki albo wygracie najbliższy mecz albo was nie ma w 1 lidze.

9. zorro 2021-11-22 14:31:21 (***.***.***.***) #74874 0:0 zgłoś

teraz mecz o być albo nie być. Tylko 3 pkt z Jastrzębiem, mozna powiedziec ze mecz o 6pkt

10. Kibic neutralny 2021-11-22 12:44:57 (***.***.***.***) #74873 0:0 zgłoś

Po odpoczynku Stomil ponownie wkroczył na drogę do II ligi. Postawił już zdecydowanie 12 kroków.

11. do Monety 2021-11-21 21:15:21 (***.***.***.***) #74871 0:0 zgłoś

Moneta ty już nie dotykaj piłki jak będzie karny, bo strzelać to trzeba umić

12. Jaro 2021-11-21 21:13:00 (***.***.***.***) #74870 0:0 zgłoś

Panie Stawski kibice nie chcą już was w Olsztynie. Kompromitujecie ten klub z tradycjami, a tych szmaciarzy co żeś naściągał to nadają się do gnoju nie do piłki. Wstyd i kompromitacja. Teraz bilety kibicom z własnejj kasy kupują piłkarze i bez 3 punktów nie pokazywać się na mieście

13. kibic 2021-11-21 21:08:03 (***.***.***.***) #74869 0:0 zgłoś

Gracie jak ostatnie łajzy, teraz tylko zwycięstowo albo spie...ć z Olsztyna! A Stawski w studio bajki opowiada a tu znowu w łeb. A piłkarzyki bez jajek zamiast się zrewanżować za porażkę u siebię znowu du..y nadstawili, to ich dy ... ją.

14. łysy 2021-11-21 21:04:58 (***.***.***.***) #74868 0:0 zgłoś

Remisz każdy amator umie dobić piłkę tylko nie ty drewniana nogo! A karnego niech strzela bramkarz.

15. łysy 2021-11-21 21:02:41 (***.***.***.***) #74867 0:0 zgłoś

ta pi...a Remisz znowu spudłował. Koń trojański nie kapitan. Oddaj opaskę lamusie jeden! A piłkarzyki znowu pokazały że są du ..y wołowe i nie nadają się do niczego. Czas iść na trening i sprezentować liście. A karne niech każdy po sto strzela po treningu jak się nie umie

16. 5 2021-11-21 20:53:42 (***.***.***.***) #74866 0:0 zgłoś

Powiem tak, u mnie zawodnik po jednym niestrzelonym karnym juz jest wyleczony i podchodzi kolejny, a ten kolejny raz pokazuje, ze nie umie strzelac. Dramat